آبنبات نارگیلی

60.000 تومان

سود شما: 15.000 تومان

تازه‌‌ترین جلد سری رمان‌های آبنبات‌ مهرداد صدقی با نام آبنبات نارگیلی

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب آبنبات نارگیلی نوشته مهرداد صدقی :

رمان طنز «آبنبات نارگیلی» گرچه مانند دیگر آبنبات‌ها قصه مستقل خودش را دارد اما به سیاق قبلی‌ها یعنی آبنبات پسته‌ای، آبنبات هل‌دار و آبنبات دارچینی، راوی ماجراهای پسری به نام محسن است که در جریان زندگی در موقعیت‌های ناخواسته‌ای درگیر می‌شود. این اتفاقات اغلب طنز بانمکی را برای مخاطب می‌سازد.
در آبنبات نارگیلی که جلد پس از آبنبات دارچینی است، محسن دانشجو شده و اتفاقات در نیمه دوم دهه 70 روایت می‌شود. نارگیلی هم مثل آثار قبلی صدقی فضای نوستالژی دارد و یادآور تمام اتفاقاتی است که در این برهه زمانی رخ داده؛ همچنین شرایط اجتماعی حاکمی که تاثیرش روی زندگی راوی مشهود است هم در بخش‌های مختلف این این رمان به چشم می‌خورد.
 اولین چاپ این کتاب در 1250 نسخه عرضه می‌شود. ناگفته نماند که نشر سوره مهر این چاپ را با امضا به دست مخاطبان می‌رساند و بعد از آن تنها تخفیف 10 درصدی برای خرید کتاب ادامه دارد.
صدقی طنزنویسی را در دوران تحصیلش شروع کرد و اولین اثر منتشر شده او به اولین جشنواره طنز دانشجویان در سال ۷۹ برمی‌گردد. اولین کتاب صدقی با عنوان «نقطه ته خط» منتشر شد اما اغلب او را با کتاب آ«بنبات هل‌دار» می‌شناسند. از دیگر آثار این نویسنده می‌توان به «آخرین نشان مردی»، «دومین نشان مردی» و… اشاره کرد.

بخشی از کتاب آبنبات نارگیلی نوشته مهرداد صدقی :

ناگفته نماند ابی ، با این همه خلوص نیت و پرهیز از هرگونه ارتباط با دختر های دانشگاه ، حتی در حد نگاه یا سلام ، چیزهایی درباره ی تصوراتش از بهشت و انگیزه اش برای حضور در آنجا می گفت که اگر حوری می شنیدند ، از دستش به اتوبوس ما در جهنم پناه می آوردند.
*****
دلم برای همه تنگ شده بود مامان که صدایم را شنیده بود از توی آشپزخانه با خوش حالی آمد توی هال و تا مرا دید صورتم را بوسید . بی بی هم بعد اینکه چند بار چشم هایش را باز و بسته کرد تا بهتر ببیند ، از دیدن من چنان خوشحال شد که دست هایش زا به نشانه ی « خدا رو شکر » به سوی آسمان برد و گفت : « از گنبد آمدی ؛ ها ؟» 
-نه از گرگان آمدم بی بی . گنبد نزدیک گرگانه…
این داستان جذاب و خواندی را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 330 g
ناشر

سوره مهر

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

22.950 تومان

سود شما: 4.050 تومان

48.000 تومان

سود شما: 12.000 تومان

84.000 تومان

سود شما: 21.000 تومان

29.750 تومان

سود شما: 5.250 تومان