آخرین نامه ی معشوق آثار برات

58.800 تومان

سود شما: 39.200 تومان

برنده ی عاشقانه ترین رمان سال بریتانیا

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

کتاب آخرین نامه ی مشعوق نوشته ی جوجو مویز

کتاب آخرین نامه ی معشوق نام هشتمین رمان جوجو مویز نویسنده محبوب انگلیسی است. مویز پس از انتشار این کتاب توانست برای دومین بار جایزه ی رمان عاشقانه بریتانیا را در سال 2011 کسب نماید.وی تنها نویسنده ای است که برای دو کتاب میوه خارجی در سال 2004 و آخرین نامه ی معشوق موفق به کسب این جایزه گردیده.به گفته ی جوجو مویز ایده اولیه کتاب هنگامی که در یک کافه بوده به ذهنش خطور کرده است. وی در کافه شاهد گفتگوی زنانی بود که در خصوص پیام کوتاه و نحوه ی برقراری ارتباط از طریق آن و پیامی که می خواستند ارسال کنند بحث می کردند و این گونه شد که جوجو مویز تصمیم گرفت تا با نوشتن رمانی عاشقانه با محوریت پیدا کردن نامه های عاشقانه توسط دو زن در دو زمان مختلف به نام های جنیفر و الی، حس نوستالژیک نامه نگاری در زمان های گذشته را برای علاقه مندان مطالعه بازسازی کرده و تاثیرنامه در زندگی این افراد را روایت کند.
داستان کتاب در سال 1960 اتفاق می افتد؛ زمانی که جنیفر بعد یک تصادف شدید در بیمارستان چشم باز می کند اما هیچ چیز را به خاطر نمی آورد؛ نه تصادف دلخراشی که او را به بیمارستان کشانده نه همسرش را و نه حتی هویت خودش را. او در زندگی خود احساس سردرگمی و بیگانگی می کند تا اینکه با نامه ای مواجه می شود که با نام ب امضا شده، نامه ای که ظاهرا توسط معشوقش برای او نوشته شده…بعد گذشت مدت ها در سال 2003 نامه ها به دست روزنامه نگاری به نام الی می رسد و مشاهده آن همه احساسات عاشقانه پاک، مسیر شغلی و عشقی او را به کلی تغییر می دهد.


بخشی از کتاب

اکتبر 1960

داره بیدار میشه، صداهای مبهمی به گوشش می رسید، مثل کشیدن شدن صندلی روی زمین و بعد بلافاصله با حرکتی سریع، حلقه های پرده به یکدیگر برخورد کردند. صدای دو نفری بود که چیزی را آهسته و آرام زمزمه می کردند. الان دکتر هارگریوز رو خبر می کنم، برای لحظاتی سکوت بر همه جا سایه انداخت. کم کم متوجه صداهایی نامفهوم شد، صدای عبور ماشینی در دوردست.عجیب بود، ولی انگار صداها از زیر پایش شنیده می شدند. به همهمه های مبهم اطراف دقیق شد، اصوات کم کم شکل واضح تری به خود می گرفتند. در حالی که سعی می کرد سرا پا گوش باشد، ذهنشم به شدت درگیر بود. دردی توی بدنش پیچید و…


درباره ی نویسنده

جوجو مویز در سال 1969 در لندن متولد و بزرگ شد. پس از یکسری مشاغل متنوع سریعا به عنوان نویسنده ای تمام وقت شروع به نوشتن کرد. او در کالج سلطنتی هالووی و کالج بارفورد نیوجرسی و دانشگاه لندن تحصیل کرد. در سال 1992 موفق به دریافت بورس تحصیلی شد که توسط روزنامه مستقل تامین مالی شده بود تا دوره روزنامه نگاری را به پایان برساند .
او از سال 2002 زمانی که اولین کتابش باران پناه دهنده را منتشر کرد ، از کار روزنامه نگاری بیرون آمد . او با رمان من پیش از تو به شهرت جهانی رسید. همچنین جوجو مویز دوبار برنده جایزه رمان عاشقانه سال برای کتاب های میوه خارجی و آخرین نامه معشوق شد. او هم اکنون در کنار همسر و سه فرزندش در اسکس انگلستان زندگی می کند.

این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 484 g
ناشر

آثار برات

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

136.000 تومان

سود شما: 34.000 تومان

60.000 تومان

سود شما: 15.000 تومان

112.000 تومان

سود شما: 28.000 تومان