اثر سایه ترجمه ی افسون صانعی

%40 تخفیف

کشف قدرت پنهان درون

لطفا صبر کنید...

اثر سایه ترجمه ی افسون صانعی

%40 تخفیف

کشف قدرت پنهان درون

دسته بندی : مثبت و انگیزشی
  • ناشر : ندای معاصر
  • نویسنده : دبی فورد
  • سایز کتاب : رقعی
  • نوع جلد : شومیز
  • تعداد صفحات : 192
  • نوبت چاپ : چاپ دوم
ستاره

سفارش تلفنی : 021-66975501

با خرید هر اثر سایه ترجمه ی افسون صانعی مبلغ 28,800 تومان تخفیف دریافت می کنید.
قیمت:
72,000
%40

43,200

تومان

محصولات مرتبط

درباره ی کتاب اثر سایه :

زمانی که درباره سایه، نیمه تاریک طبیعت انسان، حرف می‌زنیم تقریباً هیچ‌کس نمی‌تواند آن را انکار کند یا ادعا کند وجود ندارد. ترس و خشم بارها بر زندگی همه انسان‌ها سایه افکنده است. اخبار حوادث سرشت انسان را به بدترین شکل نشان می‌دهد و گویی این خبرها هرگز تمامی ندارند. اگر با خودمان صادق باشیم باید اقرار کنیم وسوسه‌های تاریک گه‌گاه در ذهن همه ما سایه می‌افکند و بهایی که برای خوب بودن می‌پردازیم پنهان کردن بدی زیر نقاب است. در این میان، به نظر می‌رسد معرفی نیمه تاریک دعوت به نوعی مناظره، روان‌درمانی یا حتی شب شعر عاشقانه است. به محض آنکه افراد از وجود آن مطلع می‌شوند، می‌خواهند از شر آن خلاص شوند. جنبه‌های بسیاری از زندگی وجود دارد که می‌توان برای آن راه‌حلی فوری پیدا کرد، اما متأسفانه سایه یکی از آن‌ها نیست. دلیل آنکه هزاران سال، یعنی از زمانی که انسان به نیمه تاریک خود آگاه شد، نتوانسته است مشکل سایه را حل کند، هنوز مبهم است. فقط وقتی می‌توان این راز را کشف کرد که بدانیم ابتدا چطور با سایه خود کنار بیاییم. بنابراین، من بخش نخست این کتاب را با این رویکرد به سه قسمت تقسیم کرده‌ام و این تقسیم‌بندی را براساس ذات پزشکی خود، یعنی تشخیص، درمان و درنهایت پیش‌بینی صادقانه میزان بهبودی، انجام داده‌ام: ۱. هاله ابهام ۲. راه خروج از ابهام ۳. حقیقتی نو، قدرتی نو
اثر سایه اثر دبی فورد  کتابیست که باعث میشود بخش تاریک وجود انسان به نمایش گذاشته شود و راهکاری برای مقابله با آن را ارئه دهد .این کتاب در واقع راهی برای خود شناسی است.
در این کتاب بیان میشود که جدایی از عشق یعنی جدایی از پروردگار و جدایی از پروردگار یعنی جدایی از خودمان و جدایی از خودمان مفهومی جز ادامه یک زندگی پوچ و ابلهانه ندارد .
این کتاب تعارض بین آنچه هستیم و آنچه میخواهیم باشیم را به خوبی بیان میکند.  در این کتاب دیپاک چوپرا/ ماریان و دکتر سیمون با ملحق شدن به دبی فورد به فاش کردن اثر سایه و افکار سرکوب شده میپردازند و به ما آموزش میدهند چگونه با شناخت سایه  به قدرت و آگاهی  ورای ذهن دست یابیم. دبی فورد در مورد سایه افراد تحقیقات زیادی انجام داده و کارگاه های آموزشی بسیاری را ایجاد کرده است.اثر سایه کتابی بسیار الهام بخش برای رهایی از گذشته تاریک ماست.
اما کتاب اثر سایه با سه رویکرد تحول‌برانگیز از حقیقتی تازه پرده بر می‌دارد که در حقیقت بر خلاف آنچه می‌ترسیم تجربه کنیم، اتفاق خواهد افتاد. به جای شرمساری احساس همدلی و به جای خجالت احساس شهامت خواهیم کرد. دیگر گمان نمی‌کنیم محدودیم، بلکه آزادی را تجربه می‌کنیم. آن‌گاه قدم از دنیای تاریک سایه بیرون نهاده و دنیایی روشن را زیر پای خود می‌بینیم. با همدلی و گشودن دریچه‌های قلبمان به روی جهان، اعتماد به‌ نفس و شهامت در ما برانگیخته می‌شود. رها از همه ترس‌های گذشته با در آغوش گرفتن سایه خویش، خودِ کامل، اصیل و حقیقی‌مان را دیگر بار تجربه می‌کنیم، قدرت از دست‌ رفته‌مان را باز می‌ستانیم، از بند رها می‌شویم و رؤیاهایمان را تحقق می‌بخشیم.
هدف کتاب اثر سایه: کتابی برای بر افروختن قدرت نهفته درون این است که رویکردی جامع و در عین‌حال چند جانبه از مفهوم سایه در اختیارتان قرار دهد؛ اینکه چگونه در ما و با ما متولد می‌شود، چگونه در زندگی ما نقش دارد و از همه مهم‌تر برای کشف هدایای سرشت حقیقی خود چه کارهایی باید انجام دهیم. پس از خواندن این کتاب دیگر هرگز سایه خود را مانند گذشته نخواهید دید.
امید از نگاشتن کتاب اثر سایه این است که سایه را از تاریکی درآورده و به روشنایی دعوت کنیم. این فرصت را بهترین مجال برای روشنگری است. کار سایه چنان که این کتاب نهفته، چیزی فراتر از یک فرآیند روان‌شناختی یا یک شوخی فلسفی است.

بخشی از کتاب اثر سایه :

همه ی ما خویشتنی داریم که برای دفاع از حقوق او برای حضور در دنیا از هیچ کوششی فروگذار نمی کنیم . اما خلقت ما شکننده است . همه ی ما بحران های شخصی همچون مرگ ناگهانی عزیزان یا پی بردن به بیماری خطرناک خودمان را تجربه کرده ایم . هر بحرانی که حس خوب بودن ما تهدید کند حس خویشتن ما را نیز به خطر می اندازد . رویداد های بیرونی همچون از دست دادن خانه اموال و همسر لرزهای ترس و تردید را به سراسر خویشتن منتشر می کنند. هر لحظه که احساس کنید دنیا در حال فروپاشی است این خویشتن و اعتمادش به درک واقعیت است که فرو می پاشد. جامعه قلاب هایی نامرئی برای اسیر کردن همه ما دارد . ممکن است در دوران جنگ ، صلح طلب باشید . این یک انتخاب فردی است. اما صلح طلبی نمی تواند شما را از سایه ی جمعی جدا کند، زیرا جنگ زاده ی خشم ، تعصب ، نارضایتی ، ظلم های کهنه و نقطه ضعف تاریک ملی گرایی است. انتخاب سایه ی جمعی یا جدا شدن از آن موضوع اصلی بحث ماست و بسیاری از پرسش های زندگی روزانه ی مارا مطرح می کند.

درباره ی دبی فورد نویسنده ی کتاب اثر سایه :

دبی فورد نویسنده، مربی، سخنران و معلم آمریکایی متولد ۱۹۵۵ در نیویورک است. او متخصص شناخته شده در زمینه تحول شخصی و یکی از پیشگامان مطالعات در زمینه سایه انسان‌ها بود. اثر «سایه» فیلمی آموزشی درباره تاثیرات مخرب سایه است که فورد در سال ۲۰۰۹ تهیه‌کننده آن بود. او با برگزاری کارگاه‌های آموزشی مشهور به نام Shadow Process به هزاران نفر در سراسر جهان کمک کرد. دبی در برنامه‌های اپرا، صبح بخیر آمریکا، ایده‌های بزرگ با دانی دویچ و فاکس نیوز شرکت کرد و میزبان یک برنامه رادیویی هفتگی بود. همچنین او در سال ۲۰۰۰ موسسه فورد را تاسیس کرد. طبق وبسایت رسمی فورد: هدف اصلی این موسسه ارائه ابزار، آگاهی و چشم انداز به دانش آموختگان است تا بتوانند به پیشرفت جهان و گسترش شادی کمک کنند. ۹ کتاب دبی فورد در فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز جای دارند. او در ۱۷ فوریه ۲۰۱۳ بعد از یک نبرد طولانی مدت با سرطان در سن ۵۷ سالگی درگذشت اما آثار بی‌نظیرش تا ابد به یادگار ماندند.



کتاب اثر سایه نوشته ی دبی فورد نشر ندای معاصر را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
ناشر ندای معاصر
نویسنده دبی فورد
سایز کتاب رقعی
نوع جلد شومیز
تعداد صفحات 192
نوبت چاپ چاپ دوم
کد کتاب 119484