ارتباط با خدا

21.600 تومان

سود شما: 5.400 تومان

کتاب ارتباط با خدا که با عناوین «مناجات الصالحین» و «مناجات العارفین» هم مشهور است منتخب مجموعه‌ای از زیارات مشهوره، سوره‌های قرآن، نمازها، دعاها و نماز مستحبی و زیارتنامه‌هایی است که از کتاب شریف «مفاتیح الجنان» برگزیده شده‌اند.

تعداد
دسته:
اشتراک بگذارید

توضیحات

گاهی برای رسیدن به آرامش گمشده در زندگی‌مان نیاز به خلوتی دور از هیاهوی دنیا داریم. بشر برای رسیدن به آرامش و حال خوب، هزاران روش را امتحان کرده‌است اما همان‌طور که در قرآن کریم در آیه 28 مبارک سوره رعد آمده است «دل‌ها تنها با یاد خدا آرام می‌گیرد». از این آیه شریفه می‌توان متوجه شد که با راز و نیاز می‌توان به حال خوب دست یافت. آموزه‌های دینی، قرآن کریم و دعاهای نقل‌شده از معصومین ما را متوجه پروردگار می‌کنند. کتاب ارتباط با خدا منتخب ادعیه‌ای است از دعاها و زیارت‌هایی که موجب آرامش قلب و رفع گرفتاری‌هاست.
کتاب ارتباط با خدا که با عناوین «مناجات الصالحین» و «مناجات العارفین» هم مشهور است منتخب مجموعه‌ای از زیارات مشهوره، سوره‌های قرآن، نمازها، دعاها و نماز مستحبی و زیارتنامه‌هایی است که از کتاب شریف «مفاتیح الجنان» برگزیده شده‌اند. دعاهای این کتاب شامل دعای فرج، دعای ندبه، ابوحمزه ثمالی، مجیر، امین‌الله، توسل، جوشن‌کبیر، کمیل، زیارت عاشورا و همچنین اعمال شب و روز‌های ماه رمضان، نمازهای مخصوص ماه مبارک و دعاهای مخصوص روزهای ماه رمضان آورده شده است. در کتاب علامت‌های وقف و اعراب‌گذاری رعایت شده تا خوانندگان از طریق آن بتوانند دعاها را درست قرائت کنند.

این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 139 g
ناشر

قلم و اندیشه

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

30.000 تومان

سود شما: 20.000 تومان

8.400 تومان

سود شما: 5.600 تومان

7.000 تومان

سود شما: 3.000 تومان