از دولت عشق مترجم زهرا بختیاری

%20 تخفیف

قدرت چندجانبه و گسترده‌ی عشق

لطفا صبر کنید...

از دولت عشق مترجم زهرا بختیاری

%20 تخفیف

قدرت چندجانبه و گسترده‌ی عشق

دسته بندی : مثبت و انگیزشی
  • ناشر : آستان مهر
  • نویسنده : کاترین پاندر
  • سایز کتاب : رقعی
  • مترجم : زهرا بختیاری
  • تعداد صفحات : 112
  • نوع جلد : شومیز
  • نوبت چاپ : چاپ اول
ستاره

سفارش تلفنی : 021-66975501

با خرید هر از دولت عشق مترجم زهرا بختیاری مبلغ 7,000 تومان تخفیف دریافت می کنید.
قیمت:
35,000
%20

28,000

تومان

محصولات مرتبط

درباره ی کتاب از دولت عشق :

کتاب از دولت عشق: قدرت چندجانبه و گسترده‌ی عشق به قلم کاترین پاندر، به عنوان پیشگامی در شیوه تفکر مثبت، معجزاتی که تحت تاثیر عشق الهی اتفاق افتاده‌اند را شرح داده و به شما نشان می‌دهد که این عشق چطور زندگی را دگرگون کرده و سبب سعادتمندی شما می‌شود.
کاترین پاندر (Catherine Ponder) از جمله معروف‌ترین نویسندگانی است که در حوزه‌ی خوشبختی و سعادت انسان فعالیت می‌کند. معجزه عشق، راهی که شما را به موفقیت می‌رساند را دوست بدارید، قدرت شفابخش عشق و... برخی از عناوینی است که در این کتاب به چشم می‌خورد. کاترین نامه‌های آموزنده و جالبی را که خود آن‌ها را دریافت نموده را به این کتاب اضافه کرده است.
اینکه شما مرتب به یک شی زیبا توجه کنید، باعث می‌شود تا یک تصویر ذهنی از آن خلق شود و آن تصویر توسط شما و دیگران وارد کار و فعالیت می‌شود تا زیبایی بیشتری برایتان بیافریند.
کتاب از دولت عشق (The prospering power of love) به شما نشان می‌دهد تمام محبت و عشقی را که برای شادمانی، شفا، سلامت، ثروت و... نیاز دارید در درون خودتان است. عشق الهی یکی از قوای ذهنی و معنوی خود شماست.
یکی از جامعه‌شناسان معروف در دانشگاه هاروارد قدرت محبت را مورد مطالعه قرار داد. نتیجه‌ی پژوهش او این است که انسان عشق را نیز همچون سایر فضیلت‌ها، می‌تواند آگاهانه ایجاد کرده و آن را بپروراند. جهت حل اختلاف زناشویی‌تان باید به این عبارت که: من از عشق الهی می‌خواهم که هم‌اکنون پیوند زناشویی ما را شفا بخشد، ایمان داشته باشید و آن را مرتب تکرار کنید.
کاترین پاندر معتقد است خدا دوست ندارد هیچ انسانی در مشکلات و محدودیت‌ها زندگی کند و اگر خود انسان‌ها چنین انتخابی داشته باشند، حماقت محض است به این دلیل که خداوند در این جهان نعمت‌های بسیاری قرار داده است. به عبارت بهتر زندگی کردن انسان با فلاکت و بیچارگی، فطرت حقیقی آن‌ها را به نمایش می‌گذارد.


جملات برگزیده ی کتاب از دولت عشق کاترین پاندر:


- قسمت کردن آنچه دارید با دیگران آغاز افزایش مالی است.

- هر فرد که خوشبخت شود برای اطرافیانش خوشبختی می‌آورد.

- هر گاه بدانی که مردمان عشقند، همه عوض خواهند شد ما نیز در چشم مردم عوض خواهیم شد.

- زخم‌ها و آزارهای گذشته و حال را ببخشایید. فقط به خاطر خودتان. وگرنه روحتان می‌فرساید و به تباهی کشیده می‌شود.

- دولت عشق یعنی احضار موهبت‌های جاودان زندگی، وظیفه شما، به شگفت آمدن از کار عشق نیست. تنها کاری که شما باید بکنید این است که دل و جرات نشان بدهید و عشق را از درون به بیرون بفرستید.

- دلیل اینکه گاه مردم ما را می‌آزارند این است که روح آن‌ها توجه الهی و دعای خیر ما را می‌جوید، اگر برای آن‌ها برکت و آمرزش بطلبیم، دیگر آزارمان نمی‌دهند. از زندگی‌مان بیرون می‌روند و خیر و صلاحشان را جایی دیگر می‌یابند.

- اگر به دیگری نفرت بورزید، با حلقه‌های کیهانی به او متصل می‌شوید و به بند او در می‌آیید. به اسارت زنجیری راستین، هر چند ذهنی به هر چه نفرت بورزید با طوقی کیهانی به بند او و اسارتش در می‌آیید. اگر در تمام دنیا تنها یک نفر باشد که به راستی از او خوشتان نیاید، همانا او کسی است که با حلقه‌ای محکم‌تر از فولاد، خود را به او وصل کرده‌اید.


بخشی از کتاب از دولت عشق کاترین پاندر :

اعتراف میکنم که وقتی برای اولین بار متن زیر را در کتاب چارلز فیلمور خواندم،با دیده ی تردید به ارزش های عملی ان نگاه کردم :به من بگویید چه افکاری درباره ی خودتان یا همسایگانتان دارید و من میتوانم انچه از سلامت،مسائل مالی و هماهنگی در زندگی انتظار دارید،برایتان شرح دهم...اگر از مخلوقات خداوند متنفر باشید،چطور ممکن است عاشق خداوند باشید و برای زندگی به او توکل کنید؟دو موضوع عشق و تنفر یا اعتماد و بی اعتمادی ،هم زمان در ذهن شما جای نمیگیرد.اگر به یکی مشغول شوید،از دیگری غافل می شوید.به مردم اعتماد کنید و از قدرتی که به واسطه ی توکل به خدا کسب میکنید،استفاده ی معقول نمایید.جادوی عجیبی در این زمینه وجود دارد :این روند عجیب،عشق و اعتماد فراوانی را در خود دارد که برای کسب قدرت حیاتی است. این توضیحات مربوط به بخش بدهکار بودن در کتاب چارلز فیلمور به نام کامیابی است.هرگز تصور نمیکردم که عشق بتواند معجزه هایی برای بدهی هم داشته باشد....


کتاب از دولت عشق نوشته ی کارین پاندر را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

ناشر آستان مهر
نویسنده کاترین پاندر
سایز کتاب رقعی
مترجم زهرا بختیاری
تعداد صفحات 112
نوع جلد شومیز
نوبت چاپ چاپ اول
کد کتاب 106730