از سر راه خودت کنار برو ترجمه مهرداد یوسفی

39.600 تومان

سود شما: 26.400 تومان

باورهای غلط را دور بریزید و در راه رشد و کمال قدم بردارید.

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب از سر راه خودت کنار برو :

کتاب از سر راه خودت کنار برو ، ثابت می‌کند که هر کس می‌تواند کنترل زندگی خودش را در دست بگیرد و خودش را از دروغ‌هایی که مانع پیشرفت افراد می‌شوند، رها سازد. اینکه دِیو تلاش کرده است تا از زندگی‌اش نهایت استفاده را ببرد به ما روحیه می‌دهد تا ما نیز همین کار را پیش بگیریم.دیو هالیس فکر می‌کرد «رشد شخصی» فقط برای افراد شکست‌خورده است. ولی بعدها نظرش عوض شد.وقتی که بحران قریب‌الوقوع حرفه‌ای و چالش‌برانگیز باعث شد تا دیو هالیس، مدیر اجرایی شرکت دیزنی و پدر چهار فرزند از پای در بیاید، به این نتیجه رسید که همواره حقایق ساختگی برای زندگی‌اش تعیین تکلیف کرده‌اند. او که در حال غرق شدن بود باید تصمیمی می‌گرفت. آیا حاضر است از محیط امن خود بیرون بیاید و بهترین خود را به نمایش بگذارد یا محافظه‌کاری در پیش می‌گیرد و به حد وسط بسنده می‌کند؟
در کتاب حاضر دیو با مشکلاتی که زمانی اقرار به آن‌ها برایش دشوار بود دست‌وپنجه نرم می‌کند و آن‌ها را شکست می‌دهد.او در این کتاب دلگرمی، چالش و هزاران لحظه خنده را به ارمغان می‌آورد. همچنین:افرادی را مخاطب قرار می‌دهد که مثل دِیو قبلی هستند؛ بهبود فردی را باور ندارند، در عین حال به شرایط موجود قانع نیستند.به ما کمک می‌کند تا ایده‌ها و افکار ساختگی راجع به موقعیت فردی را کنار بگذاریم و خود واقعی‌مان را زندگی کنیم.با آشکار ساختن دروغ‌هایی که زمانی آن‌ها را باور داشته به ما کمک می‌کند واقع‌بین‌تر باشیم؛ دروغ‌هایی مثل «باید به هر چی که می‌خوام برسم» و «اگه شکست خوردی یعنی ضعیفی.»ابزارهایی را معرفی می‌کند که به او در تغییر زندگی‌اش کمک کردند و ممکن است زندگی شما را نیز تحت‌تأثیر قرار دهند.

بخشی از کتاب از سر راه خودت کنار برو:

در روابط کاری یا شخصی تان ، صادق بودن درباره ی مسائلی که با آنها کلنجار می روید شما را محبوب و خونگرم نشان می دهد و به شما امکان می دهد راحت تر با دیگران ارتباط برقرار کنید. هر تابویی که نمی گذارد ضعف هایتان را بپذیرید ، وقتی آن را کنار بگذارید و نگاه تازه ای به واقعیت پیدا کنید.نتایج بسیار ارزشمندی را خواهید دید . یک مزیت دیگر آن که اگر نیاز به کمک داشته باشید، وقتی کمی صداقت و آسیب پذیری نشان دهید، به واقع برای تحقق نیازهایتان تیری در چنته خواهید داشت.

درباره ی دیو هالیس نویسنده ی کتاب از سر راه خودت کنار برو:

دیو هالیس “Dave Hollis” متولد (February 14, 1975) است. او همسر ریچل هالیس نویسنده پرفروش کتاب خودت باش دختر و پدر جکسون، ساویر، فورد و نوح است. دیو با خانواده اش در آستین تگزاس زندگی میکند.
او مدیر عامل شرکت هالیس، شرکتی که برای کمک به مردم برای ایجاد زندگی بهتر وجود دارد. به عنوان مدیر اجرایی شرکت hollis، ماموریت دیو این است که دیگران را تشویق کند که شروع به نشان دادن بهترین نسخه های خودشان کنند. دیو پیش از این رئیس شرکت والت دیزنی بود تا زمانی که وی برای استفاده از تجریبات خود برای گسترش شرکت هالیس ترک کرد.
دیو عضوی از آکادمی فیلم متحرک است همچنین مشاور و عضو هییت مدیره در آزمایشگاه های فن آوری اطلاعات، ” موسسه خیریه فیلم ویل راجرز”،موسسه سرگرمی، رسانه، و فرهنگ و ترویج کننده حمایت از فرشتگان ملی بوده‌ است.

کتاب از سر راه خودت کنار برو را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 300 g
ناشر

نیک فرجام

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

105.000 تومان

سود شما: 45.000 تومان

48.000 تومان

سود شما: 32.000 تومان

111.750 تومان

سود شما: 37.250 تومان

132.000 تومان

سود شما: 33.000 تومان