از کشمیر تا کاراکاس

48.000 تومان

سود شما: 12.000 تومان

این کتاب خواندنی به سبک سفرنامه و مصور می باشد

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب از کشمیر تا کاراکاس :

این کتاب روایتگر سفر یکی از اعضای اتحادیه بین المللی به کشور های مختلف جهان می باشد ، که در آن ارتباط تمام مردم جهان فارغ از رنگ و فرهنگ و نژاد را بیان می کند.
روح الله رضوی متولد سال 1359 در کشمیر هندوستان می باشد. سرباز روح الله در حال حاضر با خانواده اش در ایران زندگی می کنند. او بعد از آنکه از مقطع فوق لیسانس مهندسی راه آهن برقی در دانشگاه علم و صنعت تهران فارغ التحصیل شد در سال ۸۹ و بعد از ۱۰ سال زندگی در تهران؛ به قم برمی گردد و در جامعه المصطفی العالمیه جایی که طلاب غیر ایرانی درس طلبگی می خوانند مشغول به تحصیل می شود. پدر ۷۰ ساله سرباز روح الله در حج امسال بعد از سال های متمادی خدمت به حجاج بیت الحرام بر اثر سکته از دنیا رفت.
من به عنوان یکی از اعضای اتحادیه ی بین المللی امت واحده ، همراه دیگر دوستان ایرانی ام عازم این سفر پر حادثه و به یاد ماندنی شدم و تابعیت غیر ایرانی ام باعث شد بتوانم ، بر خلاف رفقای ایرانی همراه کاروان وارد نوار غزه شوم. آنچه در این فصل از پیش رو می گذرد یادداشت های من حین سفر نخست به نوار غزه و نیز بازخوانی این خاطرات بعد از سفر است.

بخشی از کتاب از کشمیر تا کاراکاس :

با وجود جریان عادی زندگی شرایط جنگی بر کل نوار غزه حاکم بود. داخل هتل ، به دلیل کمبود برق ، فقط به قدر ضرورت روشنایی وجود داشت . در طول شب و نیز وقتی برای شرکت در برنامه ها از هتل خارج می شدیم فیوز کل اتاق ها را می زدند تا اگر احیانا وسیله ای داخل اتاق روشن مانده برق مصرف نشود. سیستم های حرارتی هتل خاموش بود و پتو تنها ابزار گرم کردن. چه بسیار مردمی که حتی از این یک تخته پتو هم محروم بودند!
نیرو های امنیتی در وورودی هتل هر ورود و خروجی را کنترل می کردند. از قبل به همه گفته بودیم شرایط غزه شرایط منطقه ی جنگی است.
برنامه ها کاملا از قبل اعلام شده بود. شب قبل ، داخل لابی هتل ، روی مقوایی بزرگ برنامه های روز بعد را نوشته بودند…
علاقه مندان به سفرنامه و روایت این کتاب را مطالعه نمایند.
کتاب از کشمیر تا کاراکاس را از فروشگاه اینترنتی آثار برات به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 600 g
ناشر

سوره مهر

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

48.000 تومان

سود شما: 12.000 تومان

29.750 تومان

سود شما: 5.250 تومان

120.000 تومان

سود شما: 40.000 تومان

48.650 تومان

سود شما: 20.850 تومان