استوری برد

64.000 تومان

سود شما: 16.000 تومان

نخستین کتاب تخصصی استوری برد در ایران ، راهنمای کارگردان ها ، تهیه کننده ها ، مراکز فیلم پویانمایی و…

تعداد
دسته:
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب استوری برد:

استوری برد از جمله تکنیک هایی است که بخصوص در ساخت فیلم های سینمایی و برنامه های نمایشی در تلویزیون آنچنان که باید و شاید در ایران شناخته شده نیست و از این رو کمتر مورداستفاده فیلم سازان ایرانی قرار گرفته است. این تکنیک اولین بار توسط ملیس در اوایل قرن بیستم به کار گرفته شد و بعدها توسط بسیاری از فیلم سازان طراز اول سینما مورد استفاده واقع شد.
استوری برد را اگر کارگردانی روی کاغذ بنامیم سخن گزافی نگفته ایم. این تکنیک به کارگردان کمک می کند تا فضای نمایشی اثرش را ذهنیت درآورد و به عینیت تبدیل کند. استوری برد این امکان را ایجاد می کند که اندازه قابها ، میزانسن ، نور ، ترکیب بندی و بسیاری دیگر از الزامات فضای نمایشی را با دقت بیشتری انتخاب کند و کمتر مشکلی به سر صحنه و هنگام فیلمبرداری احاله شود.

بخشی از کتاب استوری برد:

دانش استوری برد برای هر فردی که قصد ورود به عرصه ی ارتباطات بصری و شناخت زبان تصویر در برنامه سازی را دارد بسیار اهمیت داشته باشد. برای تبدیل شدن به یک طراح استوری برد خوب باید دارای مهارت هایی باشید. نداشتن بعضی قابلیت ها ، شانس شما را برای کار در این رشته سخت می کند.هیچ نوع آموزشی مانند تمرین کردن نیست.اگر بدون اینکه بدانید چه کاری می خواهید انجام دهید وارد پرژه ای شوید.آینده ی شغلی خود را به خطر انداخته اید. مکان هایی که طراحی استوری برد برای فیلم زنده را آموزش می دهند، بسیار اندک هستند و اغلب دوره های آنها نیز گهگاهی است. بسیاری از مدارس انمیشن استوری برد را آموزش می دهند. از میان آموزش استوری برد فیلم زنده و فیلم انمیشن ، به نفع شماست که طراحی اسصتوری برد انیمیشن را انتخاب کنید. البته راه های دیگری نیز برای آموزش استوری برد وجود دارد…
کتاب استوری برد را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 636 g
ناشر

مارلیک

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ پنجم

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

25.500 تومان

سود شما: 4.500 تومان

48.000 تومان

سود شما: 12.000 تومان

28.000 تومان

سود شما: 7.000 تومان

32.000 تومان

سود شما: 8.000 تومان