اصول مذاکره و فن بیان

29.400 تومان

سود شما: 19.600 تومان

تکنیک های طلایی فن بیان ، ارتباط ، مذاکره و زبان بدن

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب اصول مذاکره و فن بیان:

کتاب اصول مذاکره و فن بیان اثری است از امیرشفیعی به چاپ انتشارات کلیدآموزش. این اثر دربردارنده اصولی برای برقراری ارتباطی موثر در اجتماع، خانواده و محیط کار با افراد گوناگون در تیپ های شخصیتی متفاوت است. خواننده با کمک کتاب پیش رو چگونگی نفوذ در ذهن افراد مختلف و فتح قلب و روح آن ها را در می یابد و همه ارتباطات انسانی خود را رضایتمندانه پیش می برد. تاثیرات مطالب موجود تنها بر یک بعد از زندگی فرد واقع نخواهد شد بلکه از آن جایی که ما در طول عمر خود به طرق مختلف مجبور به تعامل با انسان ها هستیم همه ابعاد وابسته با ارتباطات را تحت نفوذ قرار خواهد داد؛ پس چنانچه به دنبال روابط خانوادگی لذت بخش، مذاکرات کاری مثمر ثمر و ارتباطات اجتماعی دل چسب هستید و چشم انتظار به نتایج حاصل از این روابط دارید “اصول مذاکره و فن بیان” را در دستور مطالعه خود قرار دهید.

بخشی از کتاب اصول مذاکره و فن بیان:

هنگامی که فرد، در مورد احساسات خود صحبت می کند؛ زبان من را به کار می گیرد یعنی زبانی که فرد مقابل را مقصر قلمداد نکرده و تحقیر نمی کند. وقتی در چنین حالتی که فرد مذکور ناراحتی خود را بیان کند؛ چون برای بیان ناراحتی اش از زبان من استفاده کرده موجب قوی تر شدن ارتباطش با مخاطب می شود. به عنوان مثال به جای اینکه از زبان تو استفاده کرده و مثلا به مخاطبش بگوید: «چرا صدایت را بلند  می کنی؟» با استفاده از زبان من می گوید: «از اینکه صدایت را بلند می کنی ناراحت می شوم و فکر می کنم که برای من ارزشی قائل نیستی.»
پس برای داشتن یک ارتباط سالم، بیان صریح احساسات و افکارمان در قالب زبان من یک راه کار استاندارد و منجر به موفقیت در برقراری ارتباط صحیح با انسان است.
اگر می خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن با مخاطب خود به ایجاد همدلی بپردازید از تکنیک «ابراز خود» استفاده کنید. با استفاده از این تکنیک به ظاهر ساده لوحانه، شما با حرف زدن از احساسات و افکار خودتان، زمینه ای برای ایجاد اعتماد و صمیمیت در اختیار فرد مقابل قرار می دهید.
****
بسیاری از نشانه های چهره در زبان بدن ، جنبه های جهانی دارند و در بین اکثر اقوام و ملیت ها یکسان هستند البته برخی تفاوت های فرهنگی نیز در این مورد به چشم می خورد. پنهان کردن علایم احساسی در چهره بسیار مشکل است با این همه معدودی افراد وجود دارند که قادر هستند مانع انعکاس اثر احساسات بر چهره شان شوند.
به طور کلی احساساتی که در چهره ی همه ی انسان ها به نحوی طبیعی می تواند انعکاس یابد عبارتند از : خوش حالی – ناراحتی – ذوق زدگی -تنفر -ترس-سردرگمی-هیجان-تحقیر-آرزوکردن.
این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 250 g
ناشر

کلید آموزش

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ دوم

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

24.000 تومان

سود شما: 16.000 تومان

21.000 تومان

سود شما: 14.000 تومان

36.000 تومان

سود شما: 9.000 تومان

21.000 تومان

سود شما: 9.000 تومان