افکار منفی ات را دور نریز

23.200 تومان

سود شما: 5.800 تومان

دعوتی برای درمان قطعی دردها ، به جای سرکوب آنها

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب افکار منفی ات را دور نریز:

كتاب افكار منفي ات را دور نريز! اثري است از مرتضي رجب نيا به چاپ انتشارات كليد آموزش.
نويسنده ي كتاب موثر و كاربردي پيش رو به منظور درمان قطعي دردها، منفي گرايي و اختلال فشار رواني پس آسيبي به آموزش روش هاي تصفيه ي درون از آسيب ها، افكار منفي و مسائل روحي به جاي سركوب و ناديده گرفتن آن ها مي پردازد.
ما متاسفانه عادت کرده ایم مسائل روحی مان را به جای درمان فقط سرکوب یا راحت تر بگویم ماستمالی کنیم؟ با نديدن یک مسئله، آیا ؟ أن مسئله حل می شود؟ قطعا نه، فقط ته نشین می شود. مثل خاکی که ته بطری آب ته نشین شده و در ظاهر، آب تمیز است. اما با یک تکان کافی است تا خاک به تمام نقاط آب برسد و آن را گل کند، اما اگر آب را تصفیه کنیم چه؟ آبی که تصفیه شده و تمیز است هم با تکان دادن گل می شود؟ مسلما نه.

قسمتی از کتاب افکار منفی ات را دور نریز نوشته ی مرتضی رجب نیا :

برای دردهای جسمی چه می‌کردیم؟ پیش طبیب و دکتر می‌رفتیم و یا به هر طریق یک روش «درمانی» را به کار می‌گرفتیم. حتی شده یک درمان من‌درآوردی و خودسرانه! اما همان‌طور که گفتم کسی نمی‌گوید درد پایت را بی‌خیال شو یا بهش فکر نکن خودش خوب میشه!
پس چطور گاهی درباره‌ی دردهای روحی این‌طور فکر می‌کنیم؟! «بهش فکر نکن خوب میشه؟!!! بی‌تفاوت باش خوب میشه؟!!»
دردهای روحی آمده اند تا ما را آگاه کنند که مشکلی وجود دارد. پس یعنی چه که به غمت فکر نکن؟! خیلی خنده‌دار نیست؟! آیا این مثل همان حکایت خاکِ ته‌نشین در آب نیست؟ آیا این سرکوب نیست؟ چرا هست. با ندیدنِ «درد» که درد درمان نمی‌شود! سر چه کسی را می‌خواهیم گول بزنیم؟! مگر بچه شدیم؟! نیمه ی پر لیوان را ببین!! باشد! اما آن‌وقت مشکل نیمه ی خالی لیوان من حل می‌شود؟! قطعاً نه. پس اگر دردهای جسمی را باید درمان کنیم دردهای روحی را هم باید درمان کنیم.
نکته ی مهم این است که درد یک سیستم آلارم دهنده و هشداردهنده است. درد که خودِ مشکل نیست. یادتان هست که درد کمر مادر من فقط یک نشانه بود؟ ممکن بود از دیسک باشد، مهره، نخاع و یا جاهای دیگری که من نمی‌دانم! اما این را می‌دانم و می‌دانید که…
کتاب افکار منفی ات را دور بریز نوشته ی مرتضی رجب نیا نشر کلید آموزش را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

وزن 157 g
ناشر

کلید آموزش

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

18.600 تومان

سود شما: 12.400 تومان

51.000 تومان

سود شما: 34.000 تومان

96.000 تومان

سود شما: 24.000 تومان

27.000 تومان

سود شما: 18.000 تومان