افکار منفی را دور بریز مترجم مینا وارسته

%50 تخفیف

احساسات منفی را خالی کنید تا برای شادی و خوشبختی جایی باز نمایید.

لطفا صبر کنید...

افکار منفی را دور بریز مترجم مینا وارسته

%50 تخفیف

احساسات منفی را خالی کنید تا برای شادی و خوشبختی جایی باز نمایید.

دسته بندی : مثبت و انگیزشی
  • ناشر : نیک فرجام
  • نویسنده : جوئل اوستین
  • سایز کتاب : رقعی
  • مترجم : مینا وارسته
  • تعداد صفحات : 88
  • نوع جلد : شومیز
  • نوبت چاپ : چاپ اول
ستاره

سفارش تلفنی : 021-66975501

با خرید هر افکار منفی را دور بریز مترجم مینا وارسته مبلغ 30,000 تومان تخفیف دریافت می کنید.
قیمت:
60,000
%50

30,000

تومان

محصولات مرتبط

درباره ی کتاب افکار منفی را دور بریز:

این کتاب کمک می کند تا بتوانیم ذهن خود را از افکار منفی خالی کنیم، کنترل افکارمان را در دست بگیریم و انتخاب کنیم چه چیزهایی اجازه ورود به ذهنمان را دارند. با خروج افکار منفی جا برای شادی و خوشبختی و اعتماد به نفس باز می شود. اگر فضای ذهنمان را از نگرانی  و حسد و چیزهای بیهوده ای که ذهن را درگیر خود می کنند خالی کنیم، خداوند وجود ما را از خوبی ها لبریز می کند و حسی سرشار از آرامش و اعتماد به نفس ما را فرا می گیرد. با پاک نگه داشن قلب خود و رها سازی از افکار کهنه و بی روح می توان نگرشی تازه به زندگی داشت.

بخشی از کتاب افکار منفی را دور بریز:

مسائل و موارد ناخوشایند و منفی برای همه ما  پیش آمده است. مردم درباره ما رفتار غلطی داشتند، شرکت از ما خواست شغل مان را ترک کنیم، منشی کمپانی نسبت به ما بی ادب بود، می توان با حالت کسی که مورد تحقیر یا توهین قرار گرفته، دچار خود خوری شده، با سرزنش دیگران و انتقاد از همکاران، حتی دلخوری از خداوند زندگی کرد. چون ما همیشه به عقب و به گذشته نگاه می کنیم، منفی بافی ها را دوباره زنده و به خود یادآوری می کنیم و مانند کوله باری که مازاد مردم  به زیر می کشد، زندگی کرد. یکی از بهترین چیزهایی که می توانید و باید یاد بگیرید این است که این کوله را بیندازید.
آن را روی زمین بگذار، کاری کن برود، کوله باری را که از منفی بافی ها، از رویدادهای ناخوشایند دیروز تا امروز پر شده را بینداز دور. اگر همواره این کوله را با خودت این طرف و آن طرف بکشی، اگر همواره چیزهایی که نتیجه ای از آن ها به دست نیامده را دوباره زنده کنی، این که چه کسی آزارت داد و اشتباهاتی که خودت مرتکب شدی را به خودت یادآوری کنی، زندگی پیروزمندانه ای نخواهی داشت. دلیل این که این مطالب گذشته نامیده شده اند، این است که انجام گرفته اند، مهلت شان به پایان رسید، اکنون به تاریخ پیوسته است. حالا نقش خودت را بازی کن و بگذار گذشته به گذشته برگردد.
از فکر کردن به مسائل منفی دست بردار، از دوباره زنده کردنشان دست بردار و به جلو رفتن ادامه بده.
شروع جدیدی در مقابل توست. ولی مادامی که زخم های کهنه را تازه می کنی و رویدادهای ناعادلانه گذشته را تکرار می کنی، خداوند فرصت های جدیدی در اختیارت نخواهد گذاشت.
شاید غصه و افسوس فراوانی در رابطه با گذشته ات داشته باشی. نمی توانی به خاطر دیروزت، امروز کاری بکنی. زندگی به صورت آدمی گناهکار و نوین شده چیزی را از اینکه هست بهتر نمی کند.


کتاب افکار منفی را دور بریز را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

ناشر نیک فرجام
نویسنده جوئل اوستین
سایز کتاب رقعی
مترجم مینا وارسته
تعداد صفحات 88
نوع جلد شومیز
نوبت چاپ چاپ اول
کد کتاب 119661