انتظارش را نداشتم ترجمه ی هدیه جامعی

24.000 تومان

سود شما: 6.000 تومان

چطور وقتی دنیایتان از هم می پاشد زندگی را دوباره از سر بگیرید

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

کتاب انتظارش را نداشتم نوشته ی ریچل هالیس

ترس ، غم ، فقدان ، نا امیدی؛ ریچل هالیس تمام اینها را تجربه کرده است و می داند که شما نیز با آنها مواجه شده اید. حالا او شما را به سمت دیگر این مسیر می برد. ریچل هالیس ، پرفروش ترین نویسنده ی نیویورک تایمز ، با شوخ طبعی خاص ، صداقت خالصانه و بیان داستان های خصوصی زندگی اش ، به مخاطبانش نشان می دهد که چگونه لحظات سخت را به عنوان تجربیات آموزنده ای ببینند که اعتبار و پیشرفت برایشان به ارمغان می آورد. 

کسانی که پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز او ، خودت باش دختر و شرمنده نباش دختر ، را خوانده اند ، می دانند که او می خواهد شاهد تغییر و تحول مردم باشد. وقتی دوران سخت فرا می رسد و غم و عدم اطمینان از آینده بر زندگی سایه می افکند ، تغییر و تحول غیر ممکن به نظر می رسد.

 ریچل هالیس در این کتاب یادآور می شود که شیوه ی مقابله با غم و اندوه به خودتان بستگی دارد؛ می توانید از این دوران به شکلی بهتر بیرون بیایید، تجربه به دست بیاورید و پیشرفت کنید، یا در موقعیتی گرفتار بمانید که هویتتان را براساس آنچه باعث اندوهتان شده شکل می دهد. انتظارش را نداشتم کتابی کوتاه است که از حساساتی بزرگ صحبت می کند؛ کتابی الهام بخش و امیدوار کننده که نشان می دهد تاریکی می تواند با زیبایی همراه باشد.


بخشی از کتاب

حالا که در مورد زاویه ی دید و تأثیری که روی دیدگاهمان دارد صحبت کردیم، بیایید قدم فراتر بگذاریم و در مورد ذهنیت صحبت کنیم.دیدگاه و ذهنیت بسیار شبیه هم هستند چون هر دو تحت تأثیر گذشته مان شکل گرفته اند و هر دو بخش هایی از وجودمان هستند که می توانیم کنترلشان کنیم.اما تفاوت واضحی بین آنها وجود دارد.دیدگاه، شیوه ی نگارش شما به دنیاست.ذهنیت طرز فکرتان در مورد چیزهایی است که می بینید.من به ذهنیت به شکل گِلی بی شکل نگاه میکنم.شخصا تجربه ی سفالگری ندارم، به جز کلاس هنر کلاس پنجم که اجازه داشتیم برای روز مادر چیزی بسازیم.به هر کدام از ما یک تکه گل رس خاکستری دادند و خواستند آن را به هر چیزی به معنای واقعی هر چیزی، که خود ده ساله مان فکر می کنیم مادرمان دوست خواهد داشت، تبدیل کنیم.
یک ذهنیت ثابت به شما خواهد گفت در موقعیت ناخوشایندی قرار گرفته اید که خارج از کنترل است و شرایط زندگی همین است. یک ذهنیت رشد(چیزی که می توانید به دست آورید، حتی اگر از ابتدا آن را نداشته اید و دستیابی به آن سخت باشد) به شما خواهد گفت (اگر گوش کنید) اگر حرکت کنید و دنبالش بگردید جواب و کمک در این دنیا وجود دارد.
******


درباره ی نویسنده

ریچل هالیس از محبوب‌ترین نویسنده‌گان حوزه‌ی زنان است. آثار او، از جمله کتاب خودت باش دختر، خوانندگانی گسترده در سراسر جهان داشته و بر زندگی بسیاری از مخاطبین جوان خود اثری مثبت و سازنده گذاشته است. اصلی‌ترین موضوع مورد توجه هالیس، مشکلات زنان در جوامع مدرن است.

ریچل هالیسکتاب انتظارش را نداشتم / کتابی الهام بخش و امیدوارکننده / ترجمه هدیه جامعی/ انتشارات کوله پشتی /انتشارات آثار برات 

برای مشاهده ی دیگر کتب در زمینه ی روانشناسی به این لینک سر بزنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 155 g
ناشر

کوله پشتی

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

36.000 تومان

سود شما: 9.000 تومان

23.200 تومان

سود شما: 5.800 تومان

21.000 تومان

سود شما: 14.000 تومان

18.000 تومان

سود شما: 12.000 تومان