بادام ترجمه ی ملیحه فخاری

56.000 تومان

سود شما: 14.000 تومان

رمانی تاثیرگذار که می تواند به همه ی ما چیزهای زیادی یاد بدهد. ( *تخفیف ویژه* )

گزینه های موجود

100 در انبار
تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

داستان کتاب بادام :

بادام ترجمه ی ملیحه فخاری

بادام داستان پسر نوجوانی است که هیچ احساسی را درک نمی کند،نه درکی از عشق دارد،نه رنج را می فهمد،نه دوستی و محبت را می شناسد،حتی وقتی که یک قاتل،جلوی چشمانش به مادر و مادربزرگش حمله میکند… اما زندگی قرار است درس هایی به این پسر بدهد،درس هایی که زندگی گروه BTS را هم تغییر داد…

رمان بادام اکتشافی هم دلانه از زیستن در قطب های عاطفی زندگی است.

داستان بادام به طور خلاصه، درباره ی دیدار یک هیولا با هیولایی دیگر است. یکی از آن هیولاها خود من هستم.
من به شما نمی گویم این داستان پایانی خوشحال کننده دارد یا غم انگیز. خب، برای این کار دلایلی دارم: اول از همه این که وقتی آخر داستانی لو برود، خواندن داستان کسل کننده می شود. دوم این که با بی اطلاعی از پایان بندی داستان، بیشتر درگیر داستان می شوید. و آخرین دلیل که شاید بهانه به نظر برسد به این که نه شما، نه من و نه هیچ کس دیگری نمی تواند واقعا بفهمد داستان ها خوشحال کننده اند یا غم انگیز.

دانلود کتاب بادام ترجمه ی ملیحه فخاری

مزایای خرید از فروشگاه آثار برات

 

  1. *تخفیف ویژه ی* کتابفروشی آثار برات
  2. ارسال مطمئن

 

درباره ی کتاب :

 

کتاب بادام _ انتشارات آثار برات

بادام یک رمان خیلی تاثیرگذار که می تواند به همه ی ما چیزهای زیادی را یاد بدهد. خرید کتاب بادام از فروشگاه آثار برات
کتاب بادام در ظاهر رمان نوجوانانه به نظر می رسد اما حرف های زیادی برای بیان کردن دارد. این کتاب توضیحاتی مثل انسان عادی ، زندگی متداول و عادی بودن و تلاش کردن در جوامع شرقی که همواره قوانین سخت و یکپارچه ای داشته اند. همین موضوع محبوبیت این کتاب را برای مخاطبان دو برابر می کند.

 

بخشی از کتاب بادام :

دو هفته ی بعد، کتاب فروشی را دوباره باز کردم. وقتی بین قفسه های کتاب راه می رفتم، ابری از گرد و خاک بلند می شد. هر چند وقت یک بار، چند مشتری داشتم. بعضی از مردم کتاب ها را آنلاین سفارش می دادند. می توانستم مجموعه ای از کتاب های کودک دست دوم را که مامان قبل از آن حادثه می خواست بخرد، با قیمت خوبی خریداری کنم. این مجموعه را جایی گذاشتم که همه بتوانند ببینند.
بیان چند واژه ی محدود در روز کار واقعا راحتی بود. لازم نبود برای پیدا کردن واژه های مناسب برای هر موقعیت، خیلی فکر کنم یا به مغزم فشار بیاورم. تمام چیزهایی که به آنها احتیاج داشتم بله ، نه و صبر کنید بود. بقیه ی کارها در کشیدن کارت بانکی، پس دادن بقیه ی پول و گفتن خوش آمدید و روز خوبی داشته باشید خلاصه می شدند که عادت وار انجام میدادم.
یک روز خانمی که مسئول کانون کتاب کودک محله بود به کتاب فروشی آمد. او بیشتر اوقات با مامانی گپ می زد و گفت وگو می کرد:
– می بینم که توی تعطیلات اومدی کمک. مامان بزرگت کجاست؟

– مرده.

با تعجب به من نگاه کرد. بعد چینی به ابروهایش انداخت و اخم وحشتناکی به من کرد و…

برای دیدن رمان های جذاب و خواندنی دیگر با این لینک سر بزنید.

 

بخشی دیگر کتاب :

دورا به کتاب فروشی رفت و آمد می کرد. البته زمان بندی مشخصی نداشت. گاهی اوقات آخر هفته سر می زد و گاهی هم در طول هفته؛ اما همیشه حول و حوش زمان آمدنش، ستون فقراتم شروع به تیر کشیدن می کرد؛ درست مثل حیوانی که به صورت غریزی، زلزلهی قریب الوقوعی را احساس می کند یا کرمی که قبل از طوفان، از زیر زمین بیرون می آید.
هروقت در بدنم احساس خارش می کردم، از کتاب فروشی بیرون میزدم و همین موقع بود که سروکله اش از دور پیدا می شد. آن وقت من هم انگار که چیز بدیمنی دیده باشم، برمی گشتم داخل کتاب فروشی و  مشغول کارم می شدم.

او به دانشنامه های حیوانات، حشرات و طبیعت علاقه مند بود. دورا در هر چیزی زیبایی را کشف می کرد. دورا می توانست اثر باشکوه طبیعت و تقارن بی نظیر آن را در لاک لاک پشت، تخم لک لک و یا نیهای پاییزی درون یک باتلاق، پیدا کند. او بیشتر اوقات می گفت: چقدر شگفت انگیزه! من معنی این واژه را می فهمیدم، اما هیچ وقت نتوانستم شکوه و عظمت آن را درک کنم و…

کتاب بادام با تخفیف ویژه از فروشگاه آثار برات

نویسنده کتاب بادام :

سون کارگردان و فیلمنامه نویس کره ای ، در اولین رمان خود برای انتخاب یک راوی اول شخص با محدودیت های احساسی ، تصمیم جسورانه ای می گیرد اما این ریسک نتیجه ی فوق العاده ای به همراه دارد . این رمان برای بزرگسالان بسیار جذاب است، اما نوجوانانی که باید در زندگی روزمره ی خود با کشمکش های این دوره کنار بیایند ، با یونجا و موقعیت بغرنج او هم ذات پنداری می کنند.

 

کتاب بادام را به همراه تخفیف ویژه از انتشارات آثار برات خریداری کنید.

 
 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

توضیحات تکمیلی

وزن 450 g
ابعاد 21 × 14.5 × 21 cm
ناشر

کتاب مجازی

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

محصولات پیشنهادی

همچنین ممکن است دوست داشته باشید…

72.000 تومان

سود شما: 18.000 تومان

76.000 تومان

سود شما: 19.000 تومان

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

10.500 تومان

سود شما: 7.000 تومان

41.600 تومان

سود شما: 10.400 تومان

88.800 تومان

سود شما: 59.200 تومان

36.000 تومان

سود شما: 24.000 تومان