با بابا

%20 تخفیف

با موضوع تجربه های نزدیک به مرگ و پیرامون زندگی شهید حاج محمد طاهری و فرزند ایشان نگارش شده است.

لطفا صبر کنید...

با بابا

%20 تخفیف

با موضوع تجربه های نزدیک به مرگ و پیرامون زندگی شهید حاج محمد طاهری و فرزند ایشان نگارش شده است.

دسته بندی : داستان های مذهبی
  • ناشر : شهید ابراهیم هادی
  • نویسنده : گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی
  • سایز کتاب : پالتویی
  • نوع جلد : شومیز
  • تعداد صفحات : 192
  • نوبت چاپ : چاپ اول
ستاره

سفارش تلفنی : 021-66975501

با خرید هر با بابا مبلغ 4,800 تومان تخفیف دریافت می کنید.
قیمت:
24,000
%20

19,200

تومان

محصولات مرتبط

درباره ی کتاب با بابا:

با بابا اثر جدیدی از انتشارات شهید ابراهیم هادی با موضوع تجربه های نزدیک به مرگ و پیرامون زندگی شهید حاج محمد طاهری و فرزند ایشان نگارش شده است. پیش از این کتاب‌های سه دقیقه در قیامت، بازگشت و شنود پیرامون این موضوع منتشر شده بود. فرزند شهیدی که دانشجوی سال آخر پزشکی بود، در جریان یک سانحه رانندگی دچار مرگ مغزی شد. هجده روز در کما بود و همه می‌گفتند اعضای بدنش را اهدا کنید. اما یک‌باره این جوان به هوش آمد… او تجربه نزدیک به مرگ عجیبی داشت. پس از مدت‌ها که شرایط طبیعی پیدا کرد معلوم شد هجده روز در بهشت پروردگار مهمان پدرش بود و با خاطرات زیبایی از همنشینی با شهدا به میان ما بازگشته… مشاهدات او توصیف کاملی از نعمت‌های بهشت برزخی است. پدرش از سرداران بااخلاص جبهه‌ها بود که استاد رحیم پور ازغدی و سرداران بزرگ جنگ خاطرات زیبایی از او نقل کرده‌اند. این کتاب به بررسی خاطرات زیبای این پدر و پسر می‌پردازد.

 این کتاب با مقدمه ای از استاد رحیم‌پور_ازغدی به بررسی خاطرات زیبای این پدر و پسر می پردازد. با بابا، اثر جدید گروه شهید هادی در زمینه تجربه های نزدیک به مرگ. این کتاب توسط نشر شهید ابراهیم هادی در 192 صفحه در قطع پالتویی به انتشار رسیده است.

قسمتی از متن کتاب بابا :

تمام زندگی نزدیکان خودم را به چشم برهم زدنی می دیدم که تا لحظه مرگ ، چه مراحلی را طی خواهند کرد. من می فهمیدم صبر آنها بر این مشکلات پیش آمده ، چقدر در سرنوشت شان تاثی مثبت دارد.لذا هرگز برای آنها ناراحت نبودم.

آنجا هیچ محدودیت زمانی و مکانی نبود.در دنیا باید صبر کنیم تا فردا شود تا اتفاقات فردا را مشاهده کنیم ، اما آنجا تمام اتفاقات آینده را به راحتی مشاهده می کردیم!

از دیگر مطالبی که به آن یقین پیدا کردم این بود که خیلی باید مراقب تفکرات مان باشیم . چه کسانی منبع فکری ما را تغذیه می کنند؟ فکر انسان باید خوب باشد تا اعمال خوب از او سر بزند. کسی که در افکارش عاشق انسانها باشد، در راه هدایت آنها نیز تلاش خواهد کردو مسیر بهشت برزخی خود را هموار خواهد نمود.اما اگر ذهن و فکر ما در اختیار تفکرات شیطانی قرار گیرد،چنین نتیجه ای حاصل نخواهد شد . به تعبیر شاعر: از کوزه همان برون تراود که در اوست...


کتاب به چه کسانی توصیه می شود؟

این کتاب به علاقه مندان به موضوعاتی همچون زندگی پس از مرگ ، برزخ ، تفکرات معنوی و الهی ، حوادث روحانی توصیه می شود.


این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
ناشر شهید ابراهیم هادی
نویسنده گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی
سایز کتاب پالتویی
نوع جلد شومیز
تعداد صفحات 192
نوبت چاپ چاپ اول