برای بهتر شدن تغییر کنید

52.000 تومان

سود شما: 13.000 تومان

تاب آوری و بالندگی در حین فرایند تغییر در کار و ابعاد مختلف زندگی

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب برای بهتر شدن تغییر کنید:

به دلیل بحران اقتصادی ، سازمانها در حال شتاب بخشیدن به تغییرات چشمگیر در ایجاد مشاغل خود هستند. کارمندان ، با این تغییرات سریع و اغلب نامطلوب ، به کمک نیاز دارند – و سازمانهایی که در آنها کار می کنند نیز همین کار را می کنند. اگر تغییر در زندگی مردم ثابت باشد و تعداد و نوع تغییرات سریعتر اتفاق بیفتد ، ضروری است که افراد توانایی زندگی در این جهان را که دائما در حال تغییر است ، بدون احساس قربانی شدن ، بلکه مانند شریک زندگیبدست آورند. تغییراتی که با آن روبرو هستند کاملا درک و هضم نمایند.
«برای بهتر شدن تغییر کنید» در مورد چگونگی پرورش مهارت ها و ابزارهای حیاتی لازم برای کنار آمدن با تغییر در محل کار و زندگی شخصی است.
این مهارت ها و ابزاری که با آنها همراه است به افراد کمک می کند تا بر تغییرات زندگی خود کنترل داشته باشند. ژانین لامارش نشان می دهد که چگونه خوانندگان می توانند به خود کمک کنند تا تغییر کند و راه هایی که قادر به پذیرش ، مقابله و حداکثر تغییر هستند با بیشترین سرعت پیدا کنند.
بنابراین باز به اختصار باید گفت که این کتاب به شما کمک می کند تا نسبت به شتاب زندگی مدرن درک بهتری پیدا کنید و بدور از هر شکلی از سردرگمی و آشفتگی، شهروند بهتری برای جامعه، کارمند بهتری برای کارفرما و دوستی خوب برای اطرافیانتان باشید.

گزیده ای از کتاب برای بهتر شدن تغییر کنید:

گاهی اوقات چیزهای زیادی برای تغییر وجود دارند که نمی دانیم از کدام یک شروع کنیم. اغلب، گستردگی تغییر به خودی خود می تواند فلج کننده باشد. برنامه ریزی فرایند تغییر با احساس نارضایتی از روش موجود یا نیاز شدید به داشتن چیزی تازه در زندگی مان آغاز می شود. آپارتمانتان برایتان تنگ شده و کم کم دارد کهنه می شود. شاید زمان آن رسیده که آپارتمانی نو بخرید. روزنامه ی آخر هفته را باز می کنید و خودش است، خانه ی رویایی خود را پیدا می کنید. بین دوراهی گیر افتاده اید. از وضعیت کنونی می خواهید بگریزید و به وضعیت مطلوب کشیده می شوید.
وقتی به وضعیت موجود نگاه می کنید و به این نتیجه می رسید که چیزی برای بهتر شدن وجود دارد، تغییر می کنید. مثلا وزنتان خیلی زیاد است یا کارتان خیلی خسته کننده است. در این صورت مایل به تغییر می شوید. هرچند گاهی اوقات تغییر می کنید، نه به این دلیل که تمایل دارید، بلکه چون ناگزیرید. ناگهان شغلتان را از دست می دهید، فرزندتان به شدت بیمار می شود یا ترفیع غیر منتظره ای می گیرید که باید جا به جا شوید.
در مواردی حتی وضعیت موجود به نظر بسیار رضایت بخش است اما فرصت خوبی در افق آینده می بینید و مثلا به فردی فوق العاده و واجد شرایط بر می خورید و به فکر ازدواج می افتید.
به زندگی خود فکر کنید. در حال حاضر چند عامل پیش برنده و بازدارنده، زندگی شما را شکل می دهند؟ چه تعداد از این عوامل ناشی از کارتان هستند؟ چه تعداد ناشی از خانواده، دوستان یا نهادهای اجتماعی هستند؟ خوشبختانه بسیاری از آن ها برای همه ی ما پیش می آیند و در اکثر موارد همه ی آن ها مطلوب نیستند.
کتاب برای بهتر شدن تغییر کنید را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 245 g
ناشر

کلید آموزش

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ دوم

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

23.200 تومان

سود شما: 5.800 تومان

110.600 تومان

سود شما: 47.400 تومان

55.200 تومان

سود شما: 13.800 تومان