بروکلی کار میلیونر

21.600 تومان

سود شما: 5.400 تومان

راهنمای 100 درصد عملی پرورش و پولسازی از کلم بروکلی

تعداد
دسته:
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب بروکلی کار میلیونر :

کتاب بروکلی کار میلیونر به قلم هادی فردین نژاد، در تلاش است تا با معرفی این گیاه ارزشمند علاوه بر مراحل کاشت تا برداشت آن، شما را با راه‌های پول‌سازی از بروکلی آشنا کند.
این کتاب صفر تا صد کاشت کلم بروکلی در ایران که حاصل سال‌ها تجربه و تحقیق هادی فردین‌نژاد است را آموزش داده و همچنین تجربیات ارزشمند او را با شما در میان می‌گذارد و در نهایت اصول موفقیت در بازار و کسب ثروت را مورد بررسی قرار می‌دهد.
کتاب بروکلی کار میلیونر برای کشاورزان، دانشجویان و علاقمندان بخش کشاورزی که قصد دارند با پرورش ارزشمندترین گیاه و سبزی دنیا درآمدی سرشار از کشاورزی جدید در ایران را بدست آورند، بسیار مفید است.

در مقدمه کتاب بروکلی کار میلیونر آمده است :

در این کتاب برآنم صفر تا صد کاشت کلم بروکلی در ایران که حاصل سال ها تجربه ، تحقیق و توسعه اینجانب هادی فردین نژاد می باشد ، را به شما هموطن خوبم ، آموزش داده ، تجربیات ارزشمندم را باتو در میان بگذارم و در نهایت اشاره ای هم به اصول موفقیت در بازار و کسب ثروت خواهم کرد. پس اگر مصمم هستی با این گیاه ارزشمند که بنظر من سبزی شماره یک دنیاست بیشتر آشنا شوی و از آن پول های فراوان به دست آوری در این مسیر با من گام بردار.

در بخش هایی از کتاب بروکلی کار میلیونر می خوانیم :

جالب‌ترین خصلت زنبور عسل این است که خاصیت ثابت گلی دارد. یعنی تا وقتی که مشغول جمع‌آوری شهد یک گل است روی سایر گل‌ها نمی‌نشیند و این فرصت مغتنمی است تا ما با رهاسازی زنبورها و قرار دادن کندوها در مزرعه بروکلی‌مان که جهت تولید بذر به گل رفته است (به هر دلیل خصوصاً نوسانات بازار و عدم خریداری محصول اصلی بروکلی‌مان توسط مشتریان) نسبت به تولید عسل در مزرعه بروکلی اقدام کنیم.
از گذشته تاکنون از عسل در درمان بسیاری از بیماری‌ها استفاده شده است. مهم‌ترین خاصیت عسل، ضد میکروب بودن آن است در حالی که عسل یک ماده کاملاً خوراکی است و بایستی محیط خوبی برای پرورش میکروب‌ها باشد ولی میکروب‌ها در معرض عسل نابود شده و از بین می‌روند.
مزه، عطر، طعم، رنگ و بوی عسل فقط مربوط به گل هر منطقه می‌باشد و به نژاد زنبور عسل بستگی ندارد. نوع نژاد فقط در پرکاری و کم کاری تأثیر دارد. عسل هرگز فاسد نمی‌شود، جهت نگهداری به یخچال احتیاج ندارد و می‌توان آن را در دمای اتاق نگهداری کرد.
خواص فراوان بروکلی را هم که قبلاً مفصل برشمردم و اگر زنبورها در مزرعه بروکلی رها شوند عسلی تولید می‌کنند که فوق‌العاده خاصیت دارد و می‌توان با قیمت مناسبی به بازار عرضه کرد.
حالا اگر می‌خوای از این راه هم پول دربیاری به چند تا نکته دقت کن:
به یک زنبوردار با تجربه مراجعه کن و باهاش صحبت کن و ازش دعوت کن تا کلونی زنبورهاش رو به مزرعه تو بیاره. (بعضی وقت‌ها می‌تونی بدون داشتن مزرعه این کار رو بکنی. در کشور ما ده‌ها هکتار مزرعه کلم بروکلی وجود دارد که به دلایل متعدد به گل می‌روند و صاحبانش آن را رها می‌کنند می‌توانی به آن‌ها مراجعه کرده و با پرداخت هزینه کمی نسبت به اجاره مزرعه اقدام کنی). با زنبوردارن قرارداد ببند و در هکتار حدوداً چهارصد کیلو عسل می‌توانی تولید کنی.

                                                                                                              <<<<<<<<>>>>>>>>

 اصل و نسب کلم بروکلی

اعتقاد بر این است که بروکلی اولین کلمی بوده است که از گونه های وحشی کلم پیچ استنتاج شده که توسط مردم ایتالیا کشته می شده است.نام بروکلی از کلمه لاتین گرفته شده که در زبان لاتین به معنی بازو وشاخه است که به شکل درخت مانند این سبزی مربوط می شود.بروکلی ابتدا در ایالت کالابریای ایتالیا رشد کرد و نام کالابریز به ان داده شد و بعد ها بر ان نام بروکلی نهادند.

بعضی ها معتقدند بروکلی شبیه یک دسته گل سبز رنگ است، روایتی دیگر این است که ایتالیایی به این سبزی بروکولو میگویند که معنی ان گل روی کلم است.این گیاه به عنوان یک سبزی مهم و ارزشمند در طی سال های 1930 شناخته شد و از سال 2000 میلادی تاکنون به عنوان مهمترین سبزی از نظر ارزش غذایی در بین سایر سبزی ها معرفی و ترویج می شود به نحوی که بسیاری از کارشناسان تغذیه و سلامت،کلم بروکلی را ارزشمندترین سبزی دنیا خصوصا در مبارزه با سلول های سرطانی میدانند.

کتاب بروکلی کار میلیونر را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

وزن 231 g
ناشر

کلید آموزش

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

9.600 تومان

سود شما: 6.400 تومان

56.000 تومان

سود شما: 14.000 تومان

18.600 تومان

سود شما: 12.400 تومان