بریدا

%15 تخفیف

معرفی کتاب بریدا نوشته پائولو کوئیلوReviewed by گروه مترجمین کتابیسم on May 1Rating: بریدا، داستان کم و بیش واقعی زندگی دختری ایرلندی است که شاگرد جادوگری است و پائولو کوئیلو او را در یکی از سفرهای خود ملاقات کرده است

لطفا صبر کنید...

بریدا

%15 تخفیف

معرفی کتاب بریدا نوشته پائولو کوئیلوReviewed by گروه مترجمین کتابیسم on May 1Rating: بریدا، داستان کم و بیش واقعی زندگی دختری ایرلندی است که شاگرد جادوگری است و پائولو کوئیلو او را در یکی از سفرهای خود ملاقات کرده است

دسته بندی : مثبت و انگیزشی
  • ناشر : عطر کاج
  • نویسنده : پائلو کوئیلو
  • مترجم : سیده مریم کشفی
  • سایز کتاب : رقعی
  • نوع جلد : شومیز
  • تعداد صفحات : 136
  • نوبت چاپ : چاپ چهارم
ستاره

سفارش تلفنی : 021-66975501

با خرید هر بریدا مبلغ 4,350 تومان تخفیف دریافت می کنید.
قیمت:
29,000
%15

24,650

تومان

محصولات مرتبط

درباره کتاب بریدا پائولو کوئیلو :

در کتاب بریدا ، كوئيلو دو سنت جادوگری مطرح می کند : سنت ماه و سنت خورشيد. در سنت ماه، جادوگری آيينی كهن است كه برای دست يافتن به آن بايد تمرین های دشوار و متعددی را به كار برد. سنت خورشيد راه جهان شمول برای دست يافتن به جهان ابدی است كه در آن تنها يک اصل حاكم است: اعتماد كردن به شب تاريک ايمان. و تنها يك تمرين وجود دارد: نيايش كردن به درگاه خدا با قلب و روح.

چیزی که آثار کوئیلو را از سایر نویسندگان متمایز می کند، ارایه مفاهیم پیچیده به زبانی ساده است که درک آنها را برای همه آسان می کند. و از آنجا که به قول خود کوئیلو، این مفاهیم از پیش در ذهن ما وجود داشته اند و ما تنها آنها را «به یاد می آوریم»، به سوی آنها جذب می شویم و از یادآوری دوباره این مفاهیم بنیادی بشریت لذت می بریم. در بریدا، یافتن «بخش دیگر» هر انسان، محور اصلی داستان است؛ مفهومی که شاید بتوان با فرضیه کهن الگوهای «انیما» و «انیموس» کارل گوستاو یونگ تطابق اش داد.

بریدا، داستان کم و بیش واقعی زندگی دختری ایرلندی است که شاگرد جادوگری است و پائولو کوئیلو او را در یکی از سفرهای خود ملاقات کرده است. این کتاب در ۱۹۹۰ و بعد از موفقیت کیمیاگر در برزیل به چاپ رسید. بریدا دختر ۲۱ ساله ایست که برای مدت طولانی به جنبه‌های مختلف جادوگری علاقه داشته اما اکنون دنبال علوم و دانش‌های دیگر است. این جستجو او را به سوی مردمی خردمند می‌کشاند و آن‌ها او را در مورد جهان معنوی تعلیم می‌دهند. بنابراین بریدا شروع به پیدا کردن تعادلی بین روابط خود و علاقه‌اش به جادوگر شدن می‌کند. حق انتشار این کتاب تا کنون به ۳۹ زبان دنیا فروخته شده است.

داستان آمیزه‌ای تکه‌تکه از کلمات قصار مبهم عرفانی است و به ندرت حادثه‌ای در آن رخ می‌دهد و به نظر تنها می‌تواند طرف‌داران سرسخت پائولو کوئیلو را جذب خود کند.

کتاب ترکیبی در هم ریخته از موضوعات زیادی از جمله سحر و جادو، معنویت، جستجو برای خویش، تجسم و یافتن شریکی برای زندگی است اما بعضی از این موضوعات غیر قابل هضم‌اند و می‌توانند سر شما را به دوران اندازند. حتی ممکن است شما را مجبور کند که کتاب را در میانه آن رها کرده و از خواندن ادامه آن منصرفتان نماید.

به هر حال کتاب‌های پائولو کوئیلوی برزیلی گرچه خوانندگان ثابتی دارد اما به نظر نمی‌رسد که بتوان آن‌ها را در زمره ادبیات فاخر و شاهکارهای ادبی دانست.

درباره ی پائولو کوئیلو:

اولین کتاب پائولو «آرشیوهای جهنم» نام داشت. از این کتاب استقبال نشد تا اولین شکست او در نوشتن رقم بخورد. کوئیلو پس از منتشر شدن «کیمیاگر» در سال ۱۹۸۶، به شهرت رسید. همین آغازی برای کار حرفه‌ای او در زمینه‌ٔ نویسندگی بود. این نویسنده علاوه بر نوشتن، تاکنون در زمینهٔ تبلیغات کتاب‌هایش نیز بسیار موفق عمل کرده است. وی با برقرار کردن ارتباط مجازی با مخاطبانش و همچنین قرار دادن کتاب‌هایش در فضای مجازی توانسته است خود را بیش‌ازپیش به مخاطبانش نزدیک کند.

مهم‌ترین آثار پائولو عبارت‌اند از: «کیمیاگر»، «کنار رود پیدرا نشستم و گریستم»، «کوه پنجم»، «ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد»، «شیطان و دوشیزه پریم»، «یازده دقیقه»، «مثل رودخانه روان»، «ندیمه‌های اودین»، «جادوگر پورتوبلو»، «خاطرات یک مغ»، «الف»، «راهنمای جنگجوی نور»، «برنده تنهاست»، «زهیر»، «والکیری‌ها»، «بریدا» و «قصه‌هایی برای پدران، فرزندان و نوه‌ها».

در ادامه با دو کتاب مهم او آشنا می‌شویم.قسمتی از متن کتاب بریدا:

«هیچ کس نمی تواند غروب خورشیدی که با هم دیدیم، آرامشی که کنارت داشتم و آن طور که تو نگاهم میکردی را به من هدیه دهد. من همه ی این زیبایی ها را با تو تجربه کردم.»
«تو از راه رسیدی و من حکمت تمام سختی هایی که کشیده بودم را فهمیدم . تو برای رهایی از من اسارتی که خودم ساخته بودم آمدی و مرا دوباره با جهان آشتی دادی و فهمیدم عشق یعنی آزادی... و این درسی بود که سال ها برای فهمیدنش رنج کشیدم...»

کتاب بریدا اثر پائولو کوئیلو را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

ناشر عطر کاج
نویسنده پائلو کوئیلو
مترجم سیده مریم کشفی
سایز کتاب رقعی
نوع جلد شومیز
تعداد صفحات 136
نوبت چاپ چاپ چهارم
کد کتاب 112218