بزرگترین راز

%20 تخفیف

روش هایی برای پایان دادن به رنج ها و کشف خوشبختی پایدار

لطفا صبر کنید...

بزرگترین راز

%20 تخفیف

روش هایی برای پایان دادن به رنج ها و کشف خوشبختی پایدار

دسته بندی : مثبت و انگیزشی
  • ناشر : عطر کاج
  • نویسنده : راندا برن
  • مترجم : زهرا نظری
  • سایز کتاب : رقعی
  • نوع جلد : شومیز
  • تعداد صفحات : 208
  • نوبت چاپ : چاپ دوم
ستاره

سفارش تلفنی : 021-66975501

با خرید هر بزرگترین راز مبلغ 8,600 تومان تخفیف دریافت می کنید.
قیمت:
43,000
%20

34,400

تومان

محصولات مرتبط

درباره ی کتاب بزرگترین راز:

هزاران سال است که حقیقت را از دست داده ایم چون حتی نیم نگاهی به آنچه درست پیش روی ماست، نینداخته ایم. مشکلات و ماجراهای زندگی مان و رویدادهای تکراری دنیا به راحتی حواسمان را پرت کرده است. ما از بزرگ ترین دستاورد بشر که درست جلوی چشمانمان است و می تواند ما را از درد و رنج نجات دهد و به شادی و سعادت جاودانه برساند، غافل مانده ایم.

با دستیابی به این راز بزرگ، هیچ سوالی بی جواب نمی ماند و هر آرزویی اجابت می شود. دیگر دلیلی ندارد بترسی. دیگر نیازی نیست رنج بکشی.

آنچه امروز حقیقت دارد، همیشه حقیقت داشته است. کتاب بزرگ ترین راز راندا برن اکتشاف بشر را آشکار می کند و راه های خلاص شدن از منفی گرایی، مشکلات، آنچه را نمی خواهی، و زندگی توأم با سعادت و خوشی ابدی را نشانت می دهد.


در سال 2006 ، یک فیلم بلند سینمایی پیشگام ، رمز و راز بزرگ جهان راز را آشکار کرد و در اواخر همان سال ، راندا برن با کتابی که به پرفروش ترین جهان تبدیل شد آن را دنبال کرد. بخش هایی از کتاب راز در طول قرن ها در روایات شفاهی ، ادبیات ، ادیان و فلسفه ها یافت شده است. برای اولین بار ، تمام قطعات The Secret در یک افشاگری باورنکردنی گرد هم می آیند که برای همه کسانی که آن را تجربه می کنند ، تحول آور زندگی خواهد بود. در این کتاب یاد می گیرید که چگونه از راز در همه ابعاد زندگی خود استفاده کنید - پول ، سلامتی ، روابط ، خوشبختی و هر تعاملی که در دنیا دارید. شما شروع به درک قدرت پنهان و غیرقابل استفاده در درون خود خواهید کرد ، و این مکاشفه می تواند شادی بخش هر جنبه ای از زندگی شما باشد. راز شامل حکمت معلمان امروزی است - مرد و زن که از آن برای دستیابی به سلامتی ، ثروت و خوشبختی استفاده کرده اند. آنها با استفاده از دانش راز ، داستانهای قانع کننده ای را برای ریشه کن کردن بیماری ، به دست آوردن ثروت گسترده ، غلبه بر موانع ، و دستیابی به آنچه بسیاری غیرممکن می دانند ، افشا می کنند.


در کتاب بزرگ ترین راز راندا برن با این موضوع آشنا می شویم که همه ی ما در طول عمرمان افکار و باورهای کاذب فراوانی را پذیرفته ایم. این افکار و باورهای کاذب، ما را اسیر خود کرده است. به ما گفته اند که در دنیا محدودیت و فقدان وجود دارد – یعنی به قدر کافی پول، وقت، امکانات، عشق یا سلامتی وجود ندارد؛«زندگی کوتاه است»، «تو هم آدم هستی. زیاد از خودت توقع نداشته باش.»، «آدم باید جان بکند تا در زندگی به جایی برسد»، منابع ما دارد تمام می شود.»، «دنیا پر از هرج و مرج است.»، «همه ی مردم دنیا باید ذخیره کنند.» ولی لحظه ای که حقیقت را درک کنی، همه ی این دروغ ها متلاشی می شوند و شادی و سعادتت از همان ویرانی ها سربر می آورد.ناشر عطر کاج
نویسنده راندا برن
مترجم زهرا نظری
سایز کتاب رقعی
نوع جلد شومیز
تعداد صفحات 208
نوبت چاپ چاپ دوم
کد کتاب 118049