بزن قدش اثر مل رابینز

70.000 تومان

بایک عادت ساده کنترل زندگی ات را در دست بگیر

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب بزن قدش :

اجازه دهید درباره‌ی روزی نه چندان دور برایتان حکایت کنم، روزی که کشف ساده‌ای کردم. اسمش را می‌گذارم عادت «بزن قدش». این عادت در ارتقای مهم‌ترین رابطه‌ی زندگی، یعنی رابطه‌ی شما با خودتان به کمکتان خواهد آمد. در این کتاب می خواهم داستان این جست‌و‌جو و کشف را برایتان روایت کنم و اینکه چطور شما هم می توانید از این عادت برای تغییر زندگی خود استفاده کنید.
قانون بزن قدش دقیقا چیه؟ بذار جواب این سوالت رو با مرور بخش‌هایی از کتاب بدیم.
قانون بزن قدش خیلی ساده‌‌‌ست. هر روز صبح قبل از شروع روزت یه دقیقه با خودت جلوی آینه خلوت کن. این عادت، دو مرحله‌ی ساده داره: جلوی آینه وایستا و یکم با خودت خلوت کن، و هروقت احساس کردی آماده‌ای، بزن قدش.
ممکنه بپرسی این کار چه فایده‌ای داره. خب، این حرکت روی کارآمدی و حال درونیت توی تمام طول روز تاثیر می‌ذاره. دوم اینکه با این‌کار عادت می‌کنی از لحظه‌ای که بیدار می‌شی، خودت و نیازهای خودت رو تو اولویت بذاری.
چرا باید جلوی آینه اینکارو بکنیم؟ چون مهمه که یه ارتباط واقعی با انعکاس خودت داشته باشی. مطمئن باش این می‌تونه شروع یه پیوند جدید با خودت باشه.
من با مشکلات واقعی سروکله می‌زنم، جلوی آینه قدش زدن چطور می‌تونه بهم کمک کنه؟ بزن قدش باعث ناپدید شدن مشکلاتت نمی‌شه، اما بهت کمک می‌کنه حس کنی تشویق و حمایت شدی؛ اون هم از طرف مهم‌ترین آدم زندگیت: خودت. توی بحران‌ها، بیش‌تر از قبل نیاز داری با خودت بزنی قدش!
اگه درباره‌ی قانون بزن قدش کنجکاوی، می‌خوای درباره‌ی تحقیقات علمی پشت این عادت بیشتر بدونی و می‌خوای این عادت رو کم‌کم توی خودت هم ایجاد کنی، کتاب بزن قدش، نوشته‌ی مل رابینز رو بخون!
.
«هرقدر هم که گذشته‌ی شما وحشتناک بوده است، باز هم می‌توانید آینده‌ی متفاوتی برای خودتان خلق کنید. مهم نیست که عادت‌هایتان مخرب‌اند یا اشتباهاتتان فاجعه‌بار بوده‌اند. شما می‌توانید اتفاقات بعدی را تغییر دهید.
اینکه با خودتان بزنید قدش، هیچ‌کدام از چیزهایی را که در گذشته‌ی شما اتفاق افتاده است یا چالش‌های واقعی کنونی‌تان را تغییر نمی‌دهد. این کار “شما” را درگون می‌کند. مجهزتان می‌کند تا بهتر با شرایط زندگی مواجه شوید.»
این چند جمله از کتاب «بزن قدش!» نشون می‌ده عادت بزن قدش طلسمی که در مقابل مشکلات ضدضربه‌ات کنه نیست، یه پاک‌کن جادویی که باهاش تصمیمات اشتباهت رو پاک کنی هم نیست. عادت بزن قدش بیشتر از هرچیزی یه مهارته. یه ابزار برای اینکه ارتباطت با خودت رو بهتر کنی: «این مهم‌ترین رابطه‌ای است که دارید. این رابطه تمام روابط دیگرتان و تصمیماتتان را شکل می‌دهد».
وقتشه تردید نسبت به خودت رو کنار بذاری، خودت رو بپذیری و زندگیت رو متحول کنی!
این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 300 g
ناشر

کوله پشتی

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

63.200 تومان

سود شما: 15.800 تومان

36.000 تومان

سود شما: 9.000 تومان

26.400 تومان

سود شما: 6.600 تومان