بعد دیگر وجود

%50 تخفیف

از کل ذهن خود برای یک بعد جدید از قدرت خلاقانه استفاده کنید!

لطفا صبر کنید...

بعد دیگر وجود

%50 تخفیف

از کل ذهن خود برای یک بعد جدید از قدرت خلاقانه استفاده کنید!

دسته بندی : مثبت و انگیزشی
  • ناشر : نیک فرجام
  • نویسنده : خوزه سیلوا
  • مترجم : احمد طه ممدوح
  • سایز کتاب : رقعی
  • نوع جلد : شومیز
  • تعداد صفحات : 168
  • نوبت چاپ : چاپ سوم
ستاره

سفارش تلفنی : 021-66975501

با خرید هر بعد دیگر وجود مبلغ 40,000 تومان تخفیف دریافت می کنید.
قیمت:
80,000
%50

40,000

تومان

محصولات مرتبط

درباره ی کتاب بعد دیگر وجود :

خوزه سیلوا (یازدهم اوت 1914 - 7 فوریه 1999) یک متخصص پاراپای روان شناس و نویسنده "روش سیلوا" و "سیستم ESP Silva UltraMind" ، با هدف کمک به افراد در افزایش ضریب هوشی، توسعه مهارت های روانی و ... بود. با استفاده از نیروهایی که برای علم ناشناخته هستند، توانایی بهبودی هم از راه دور خود و هم دیگران را دارند. خوزه سیلوا در لارودو، تگزاس متولد شد. او و خواهر بزرگتر و برادر کوچکترش توسط مادربزرگشان بزرگ شده اند. سیلوا از 6 سالگی با فروش روزنامه ها، کفش های درخشان و انجام کارهای عجیب و غریب از خانواده حمایت کرد. او هرگز به عنوان دانش آموز در مدرسه حضور نداشت، اما یادگیری خواندن و نوشتن را با تماشای خواهر و برادرش هنگام انجام تکالیف خود انجام داد. سیلوا توانست از طریق توافق با آرایشگاه شهر، دوره مکاتبات مربوط به تعمیر رادیو را مطالعه کند، که براساس آن آرایشگر دروس را به سیلوا اجاره می داد و سیلوا مدرک دیپلم را به نام آرایشگر به دست می آورد. در سن پانزده سالگی، سیلوا شروع به تعمیر رادیوها نمود و تجارت موفقی را كه او برای 40 سال آینده نیز حفظ كرد، ساخت و تنها با خدمت نظامی قطع شد.
انسان مخلوقی تک بعدی نیست، بلکه علاوه بر ابعاد جسمی و مادی دارای یک بعد ذهنی و روحی نیز هست. غفلت از بعد ذهنی و گرایش شدید به بعد مادی، مشکلی ست که امروزه بر دوش همه ی ما سنگینی می کند. جوری که اغلب ما یک زندگی تک بعدی و ناقص و نارسایی را برای خود تدارک دیده ایم و دائما با مشکلات حاصل از این زندگی تک بعدی دست و پنجه نرم می کنیم، مشکلاتی که به نظر می آید راه حلی برای آن ها وجود ندارد.
خوزه سیلوا در این اثر سعی دارد که با تکنیک ها و روش هایی این مشکلات را برطرف کرده و بعد روحی و معنوی را در ما بازیابی کند. از نظر او نیمکره ی راست ما که پنجره ای رو به زندگی معنوی ست نادیده گرفته شده و می کوشد راه های برقراری ارتباط با آن را برای ما آسان کند.
کتاب بعد دیگر وجود اثر خوزه سیلوا است. انسان وارد عصر جدیدی شده است که به اعتقاد بسیاری در این عصر درهای آگاهی، سازندگی و خلاقیت باز شده است که دوران بیداری و گسترش آگاهی نسل بشر را به همراه خواهد داشت.

بخشی از کتاب بعد دیگر وجود:

هنگامی که خواب می بینیم ، چگونه آزاد و رها هستیم ، مرزهای زمان و مکان ، قوانین و منطق و جبر های وجدان کاملا محو و نابود می شوند و ما خالق آثار خلق شده ، زودگذر و فانی خود هستیم. فروید برای رویاها اهمیت خاصی قائل و معتقد بود آنچه در این وضعیت خلق می کنیم فقط به ما تعلق دارد. او می گوید : برای درک یک انسان ، کافطی است به رویاهای او پی ببرید. ما در دوره ی کنترل ذهن ، رویاها را نیز جدی می گیریم ، اما به شیوه ی دیگر. ما می آموزیم به روش خاصی از آگاهی خود استفاده کنیم . فروید بر خلاف کنترل ذهن ، خواب های غیر ارادی بررسی می کند ، اما سعی ما بر این است که خواب های عمدی و ارادی پدید آوریم تا بتوانیم مشکلات معینی را حل کنیم. از آنجا که موضوعات رویاها را از قبل برنامه ریزی می کنیم و آن ها را به گونه ای دیگر تعبیر و تفسیر می کنیم این امر با نتایج حیرت انگیزی همراه است. بدین وسیله پیدایش وقایع در خواب های ما محدود می شود ، اما به آزادی چشمگیری دست می یابیم و این خواب ها تاثیر شگرفی روی زندگی ما می گذارد.

کتاب بعد دیگر وجود نوشته ی خوزه سیلوا را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.


ناشر نیک فرجام
نویسنده خوزه سیلوا
مترجم احمد طه ممدوح
سایز کتاب رقعی
نوع جلد شومیز
تعداد صفحات 168
نوبت چاپ چاپ سوم