بهترین خودت باش

%50 تخفیف

هفت کلید برای بهبود زندگی روزمره

لطفا صبر کنید...

بهترین خودت باش

%50 تخفیف

هفت کلید برای بهبود زندگی روزمره

دسته بندی : مثبت و انگیزشی
  • ناشر : نیک فرجام
  • نویسنده : جوئل اوستین
  • سایز کتاب : رقعی
  • نوع جلد : شومیز
  • تعداد صفحات : 296
  • نوبت چاپ : چاپ اول
ستاره

سفارش تلفنی : 021-66975501

با خرید هر بهترین خودت باش مبلغ 60,000 تومان تخفیف دریافت می کنید.
قیمت:
120,000
%50

60,000

تومان

محصولات مرتبط

درباره ی کتاب بهترین خودت باش :

جول اوستین در این کتاب هفت نکته کلیدی ارائه می‌کند تا با اجرای آنها به نسخه بهتری از خود برسید. یعنی خودتان را از هر نظر ارتقا دهید. تأثیرگذارتر عمل کنید. خدا را بهتر بشناسید، همسر، پدر، مادر، مشوق، مربی، کارمند، کارفرما و مدیری بهتر باشید.
جول اوستین معتقد است خدا ما را برای معمولی بودن نیافریده است. او نمی‌خواهد به جمله «به اندازه کافی خوب است» بسنده کنیم. می‌خواهد فراتر برویم و به مرحله بعدی برسیم. اوستین در کتاب نسخه بهتر خودت باش هفت نکته کلیدی معرفی می‌کند تا با کمک آنها زندگی خود را سرشار از موهبت‌های خداوند کنید. این هفت نکته پیچیده و دشوار نیستند و درواقع از فرط سادگی مغفول مانده اند. اما این نکات شخصیت و زندگی شما را شکل می‌دهند و در زندگی کاربرد زیادی دارند.
جول اوستین در کتاب نسخه بهتر خودت باش با سخنان دلنشین و تاثیرگذارش این هفت نکته آسان اما کلیدی را برای شما شرح می‌دهد.


علاقه‌مندان به کتاب‌های انگیزشی، موفقیت و رشد فردی را به خواندن کتاب تاثیرگذار جول اوستین دعوت می‌کنیم.


بخشی از کتاب بهترین خودت باش:


اگر واقعاً می‌خواهی شخصیت بهتری پیدا کنی، باید یاد بگیری به خودت احساس خوبی داشته باشی. بسیاری از مردم انگار همیشه در حال محاکمه‌شدن هستند، آن‌ها به حرف‌های نادرست گوش سپرده‌اند. کتاب مقدس دشمن را دوستی معرفی می‌کند که تهمت می‌زند. یعنی کسی که دوست دارد اوقات خود را با عذاب وجدان و احساس گناه سپری کند. او دائم ما را مقصر می‌داند، کارهای انجام داده و نداده را یادآوری می‌کند و تمام شکست‌ها و اشتباه‌ها را به یادمان می‌آورد، «هفته پیش بداخلاق شدی؛ باید وقت بیشتری برای خانواده‌ات بگذاری؛ کلیسا رفتی اما دیر رسیدی؛ بخشنده هستی اما نه به اندازه کافی.»
بسیاری از مردم بدون کوچک‌ترین مقاومتی این حرف‌ها را به خورد خود می‌دهند، با احساس گناه و محکومیت به سر می‌برند، به‌شدت از خودشان دور می‌افتند،‌ روز را بدون نشاط و اعتمادبه‌نفس شب می‌کنند، منتظر بدترین اتفاق‌ها هستند و اغلب آن را به چشم می‌بینند. این یک اصل است که هیچ انسانی بی‌عیب‌ونقص نیست.


کتاب بهترین خودت باش را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

ناشر نیک فرجام
نویسنده جوئل اوستین
سایز کتاب رقعی
نوع جلد شومیز
تعداد صفحات 296
نوبت چاپ چاپ اول
کد کتاب 119675