بودا و کله شق

54.400 تومان

سود شما: 13.600 تومان

راز معنوی هنر موفقیت در کار

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

کتاب بودا و کله شق نوشته ی ویشن لاکیانی

ویشن لاکیانی در این کتاب به سراغ برانگیختن نیروهای دوقلوی بودا، معلم معنوی، و کله شق، تغییردهنده ای که وضعیت موجود را به چالش می کشد، در وجود آدمی رفته است تا به کمک آنان افراد را به موفقیت حداکثری در کار پیش براند.
او در فصول این کتاب ابتدا به طرح مسئله و مشکل پرداخته و در ادامه راهکارها و حتی تمرین هایی کاربردی برای حل این معضلات ارائه می دهد.راهکارهایی نظیر مدیریت زمان،بهبود روابط با سایرین و حتی تنظیم وقت خواب و خورد و خوراک…

درباره ی نویسنده

ویشن لاکیانی موسس و مدیر اجرایی ماندولی و نیز نویسنده ی موفق و پرفروش رمز ذهن خارق العاده است که جز پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز هم به حساب می آید.


بخشی از کتاب

تبدیل شدن به شاهکاری دست نیافتنی

در جهانی که پیش رویمان دنیایی از گزینه ها وجود دارد، ما به جای اینکه راهنمای درونی خودمان را دنبال کنیم، به دنبال کردن دیگران روی می آوریم. نکته ی کلیدی و مهم این است که عمیقا خودتان را دوست داشته باشید و یاد بگیرید که به خواسته های درونی تان اعتماد کنید.وقتی چنین کنید، می توانید به واسطه ی این رویاها، چشم اندازها و خواسته ها، به شاهکاری در زندگی تبدیل شوید.به عنوان یک رهبر می توانید این مهم را به دیگران القا کنید.وقتی چنین کنید، نگرش های به اشتراک گذاشته شده ای که خلق می کنید،به واقعیتی با ظرافت و سادگی تبدیل می شود.

خود بودن در جهانی که همواره می خواهد انسان را تغییر دهد، بهترین دستاورد ممکن است.ویشن لاکیانی / کتاب بودا و کله شق  / کتابی در زمینه ی روانشناسی و بهتر شدن شرایط کاری / انتشارات رابو/ انتشارات آثار برات 
این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
برای مشاهده ی دیگر کتب در زمینه ی تربیتی به این 
لینک سر بزنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

وزن 396 g
ناشر

رابو

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

25.800 تومان

سود شما: 17.200 تومان

48.000 تومان

سود شما: 32.000 تومان

33.600 تومان

سود شما: 8.400 تومان