بوستان و گلستان

91.000 تومان

سود شما: 49.000 تومان

مجموعه قصه های کهن

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب بوستان و گلستان مجموعه قصه های کهن :

مجموعه قصه های کهن داستان هایی است که از کتاب ها ی بزرگان ادبیات ایران جمع آوری شده داستان هایی پر از ماجراهای جالب و آموزنده هدف مجموعه ی قصه های کهن این است ، که کودکان را بزرگان ادبیات ایران آشنا کند بزرگانی مثل سعدی و مولوی و فردوسی و عطار و نظامی…
این مجموعه با زبانی ساده کودکان را به دنیای ادبیات گذشته ی ایران می برد و پنجره ای است برای آشنایی کودکان با این آثار با ارزش.در این مجموعه سعی شده گلچینی از داستان ها که مناسب کودکان است جمع آوری شود البته با اجازه ی مولوی و فردوسی و بقیه ی بزرگان تغییراتی در قصه ها داده شده تا مناسب سن وسال و حال وهوای کودکان امروز باشد.

بخشی از کتاب :

مسافری توی بیابان برای خودش می رفت که به چادرهای بیابان نشین ها رسید. مسافر که حسابی خسته بود خوشحال شد و با خودش گفت چقدرخوب می روم پیش بیابان نشین ها وآن جا استراحت می کنم؛ شنیدم بیابان نشین ها آدم های خیلی مهربانی هستند. حتما برایم غذا می آورند و حسابی از من پذیرایی میکنند. مرد مسافرین را گفت و به سمت چادر ها به راه افتاد. مرد بیابان نشین مهربانی هم که اتفاقا همان نزدیکی کنار چادر ها نشسته بود، از دور اور دید و با لبخند و مهربانی اورا به چادرش دعوت کرد وگفت حتما خیلی خسته ای بیا وکمی استراحت کن.
این کتاب ها را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 358 g
ناشر

الماس پارسیان

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

سخت

تعداد صفحات

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

25.500 تومان

سود شما: 4.500 تومان

29.750 تومان

سود شما: 5.250 تومان

7.200 تومان

سود شما: 800 تومان