بچه ی بازارچه

75.200 تومان

سود شما: 18.800 تومان

گزینه های موجود

49999 در انبار
تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

بچه ی بازارچه

درباره ی کتاب:

کتاب خاطرات برادر حمید قاسمی؛ از جوانترین رزمندگان گردان حضرت علی اکبر علیه السلام، با عنوان بچه ی بازارچه بازار نشر شد.

این کتاب در برگیرنده شرح خاطرات نوجوانی است اهل تهران در محله بازارچه جوادیه که برای نخستین بار در سن نُه سالگی اقدام به حضور در جبهه می کند اما ناکام می ماند. سرانجام در سن پانزده سالگی موفق می شود حضور در جبهه را تجربه کند. از آن پس تا پایان جنگ در جبهه می ماند و چند بار هم مجروح می شود. مناطق عملیاتی که راوی در آن حضور داشته شامل جزیره ی مجنون، مناطقی از شلمچه و بخش هایی ازمناطق کوهستانی غرب کشور بوده است.

شایان ذکر است که انتشار این کتاب مورد استقبال رزمندگان گردان قرار گرفته و همرزمان، هر یک به طریقی نویسنده و دوست و همرزم و همسنگر دیرین خود را مورد تشویق و تأیید قرار دادند.

بخشی از کتاب بچه ی بازارچه :

با صدای تیراندازی از خواب پریدم . نگاه کردم دیدم عراقی ها هستند ! چیزی نمانده بود به ما برسند . بچه ها تیراندازی می کردند . می دانستیم اگر دیر بجنبیم . قتل عام می شویم . به طرف عراقی ها شلیک کردم . خشابم خالی شد . همان موقع یک عراقی را دیدم که از دژ بالا می آمد !

هیکل گنده و ورزیده ای داشت , وحشت کردم ! دست پاچه شدم . اگر به من می رسید . درسته قورتم می داد ! یکدفعه چشمم به قوطی کمپوت نزدیکم افتاد . قوطی پر بود . برداشتم و با تمام قدرت به طرف آن غول بیابانی پرت کردم .

 

این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 300 g
ابعاد 21 × 17 × 21 cm
نویسنده

ناشر

سوره مهر

تعداد صفحات

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

نقد و بررسی‌ها

    هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “بچه ی بازارچه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

48.000 تومان

سود شما: 12.000 تومان

9.600 تومان

سود شما: 2.400 تومان

48.000 تومان

سود شما: 12.000 تومان

32.000 تومان

سود شما: 8.000 تومان