بیست زخم کاری

22.950 تومان

سود شما: 4.050 تومان

ضد قهرمان داستان ۲۰ زخم کاری مردی به نا م مالکی است. پسر جوانی که خواننده را به یاد مکبث می اندازد. کسی که قربانی شرارت می‌شود تا قدرت و ثروت بیشتری به دست بیاورد.

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

معرفی کتاب بیست زخم کاری

کتاب بیست زخم کاری نوشته محمود حسینی‌زاد است. کتابی که خواننده را با قهرمانش همراه می‌کند و به او تصویری از نفرت و شرارت نشان می‌دهد و در پایان او را در خون و خشونت رها می‌کند.

درباره کتاب بیست زخم کاری

ضد قهرمان داستان ۲۰ زخم کاری مردی به نا م مالکی است. پسر جوانی که خواننده را به یاد مکبث می اندازد. کسی که قربانی شرارت می‌شود تا قدرت و ثروت بیشتری به دست بیاورد. او در ابتدای رمان فردی با پتانسیل شرارت است اما کم کم این ویژگی در او پررنک تر می‌شود. چیری که کتاب بیست زخم کاری را خاص‌تر می‌کند قرار گرفتن شرارت مقابل شرارت است. این کتاب تصویر جنگ قدرت است بین دو گروه که می‌خواهند همدیگر را زیر پا له کنند و بالاتر بروند.

این کتاب‌ که نزدیک به یک دهه اجازه انتشار نداشته بالاخره با روایت جذابش در اختیار خوانندگان قرار گرفته است.

بیست زخم کاری در قاب محمدحسین مهدویان
بر اساس این رمان در سال ۱۴۰۰ سریالی با نام «زخم کاری» با باز ی جواد عزتی و کارگردانی محمدحسین مهدویان ساخته شده است. این سریال در شبکه نمایش خانگی پخش شده و به یکی از سریال‌های پرطرفدار تبدیل شده است.

خواندن کتاب بیست زخم کاری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات داستانی معاصر پیشنهاد می‌کنیم. همچنین اگر به این سریال علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم کتاب را هم در کنار سریال بخوانید.

بخشی از کتاب بیست زخم کاری

مالکی، متعجب از این سکوت فراگیر خواست بلند شود که ناگهان غرشی سکوت را شکست و آسمان و زمین لرزیدند. کامیونی به‌سرعت از سمت راست نزدیک شد. اتومبیلی از سمت مقابلِ کامیون آمد و کامیون با همان سرعت کشید به خاکی و قوسی زد و به فاصلهٔ دو سه وجب از جلوِ رستوران رد شد و آمد سمت مالکی و از برابر چشم‌های مالکی گذشت و باز وارد جاده شد.

گردوغباری به هوا بلند شد، انگار آخرالزمان.

مالکی چشم‌ها را بست، سرفه کرد، با دست گردوغبار را تاراند. نفس در سینه‌اش تنگی می‌کرد. چشم که باز کرد نشسته بود میان برهوتی.

گردوغبار، فروافتاده.

جاده و رستوران، کیلومترها آن‌سوتر.

آسمان بالای سر، کبود.

کوهِ روبه‌رو، یک‌تخته سُرب.

آبشار، منجمد.

زمین، خاکستری.

سه زن، لباس‌های هزاررنگ به تن، ایستاده بودند روبه‌روی مالکی.

پیرزنی نزدیک او، جوان‌تری دورتر، جوانی آن‌سوتر. پیرزن دامن سبز و سرخ و زردش را تکان داد و گفت می‌خواهد برای مالکی نخود بریزد. مالکی سرفه‌ای کرد و گفت حوصله ندارد و خواست پولی بدهد. دو زنِ دیگر خندیدند و رنگ‌ووارنگ پابه‌پا شدند.

پیرزن گفت ضرر نمی‌کنی، مثل کاری که امروز کردی.

مالکی صاف نشست.


کتاب بیست زخم کاری را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 150 g
ناشر

چشمه

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ دوم

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

84.000 تومان

سود شما: 21.000 تومان

156.000 تومان

سود شما: 39.000 تومان

110.500 تومان

سود شما: 19.500 تومان

36.400 تومان

سود شما: 15.600 تومان