بیست و چهار قانون حفظ قدرت

28.800 تومان

سود شما: 7.200 تومان

بیاموزید که چگونه دیگران را از سر راهتان کنار بزنید و نیروی دشمنتان را در راستای اهدافتان بکار گیرید.

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب بیست و چهار قانون حفظ قدرت:

آیا می‌دانید برای رسیدن به قدرت و حفظ آن چه باید کرد؟ چگونه یک انسان معمولی به فردی موفق و قدرتمند تبدیل می‌شود؟آیا می‌دانید ناپلئون در ابتدای کار یک گروهبان ساده بود؟آیا می‌دانید فرعون بزرگ مصر ابتدا یک چوپان بود؟آیا می‌دانید این افراد چگونه تبدیل به قدرتمندترین افراد زمان خود شدند؟در این کتاب گزیده‌ای از ۳۰۰۰ سال تجربه قدرتمندترین انسان های جهان،چکیده ای از تاریخ قدرت و روش کار سیاستمدارآن و فاتحان بزرگ تاریخ را خواهید یافت.با مطالعه و بکاربستن این کتاب قدرتمند خود را تا حد امکان افزایش دهید. 
کتاب حاضر 24 راه حفظ قدرت را با مثال هایی از زندگی قدرتمندان تاریخ و جملات بزرگان ارائه می دهد تا با به کارگیری آن ها بتوانید افرادی را که مانع پیشرفتتان هستند کنار بزنید، پرقدرت برای رسیدن به اهدافتان حرکت کنید و در راه حفظ این قدرت موفق باشید.
در این کتاب می‌آموزید که چگونه دیگران را از سر راهتان کنار بزنید و نیروی دشمن را در راستای اهدافتان به ‌کار گیرید. در توضیح پشت جلد آمده است: «آیا می‌دانید برای رسیدن به قدرت و حفظ آن چه باید کرد؟ چگونه یک انسان معمولی به فردی موفق و قدرتمند تبدیل می‌شود؟ آیا می‌دانید ناپلئون در ابتدای کار یک گروهبان ساده بود؟ آیا می‌دانید فرعون بزرگ مصر ابتدا یک چوپان بود؟ آیا می‌دانید این افراد چگونه تبدیل به قدرتمندترین افراد زمان خود شدند؟ در این کتاب گزیده‌ای از 3000 سال تجربه‌ی قدرتمندترین انسان‌های جهان، چکیده‌ای از تاریخ قدرت و روش کار سیاستمداران و فاتحان بزرگ تاریخ را خواهید یافت. با مطالعه و به‌کاربستن این کتاب قدرت خود را تا حد امکان افزایش دهید. مطالعه‌ی این کتاب برای تمام کسانی که به دنبال پیشرفت هستند، ضروری است. مطالعه‌ی کتاب 24 قانون به دست آوردن قدرت که ادامه‌ی این کتاب است، به شما پیشنهاد می‌شود.» کتاب حاضر را انتشارات «کلید آموزش» منتشر کرده است.

بخشی از کتاب بیست و چهار قانون حفظ قدرت:

اگر مطلب کوچکی را تصدیق کنید، به آن وجود و اعتبار بخشیده اید. هرچه بیشتر به دشمن توجه کنید، اورا قوی تر می کنید.هنگامی که سعی در اصلاح یک اشتباه کوچک دارید، آن اشتباه، بزرگ تر جلوه می کند. گاهی بهتر است چیزهایی را به حال خود رها کنید. اگر چیزی را می خواهید که نمی توانید داشته باشید، آن را کوچک شمارید(تحقیر کنید). هرچه کمتر علاقه ی خود را نشان دهید، برتر به نظر می رسید.
کتاب بیست و چهار قانون حفظ قدرت را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 148 g
ناشر

کلید آموزش

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ سوم

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

63.200 تومان

سود شما: 15.800 تومان

55.200 تومان

سود شما: 13.800 تومان

114.750 تومان

سود شما: 20.250 تومان

18.000 تومان

سود شما: 12.000 تومان