بیندیشید و ثروتمند شوید آثار برات

33.000 تومان

سود شما: 22.000 تومان

راز موفقیت یا راه توانگر شدن

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید کتاب جدید نشر آثار برات:

بیندیشید و ثروتمند شوید ، نوشته ناپلئون هیل ، از نخستین و جامع ترین کتاب هایی است که در قرن بیستم به معرفی روش های موفقیت در زندگی و کسب و کار پرداخته و این روش ها را که تا آن زمان تنها در اختیار معدود افراد موفق بوده ، همگانی کرده است . کتاب بیاندیشید و ثروتمند شوید که پیشنهاد اولیه ی نوشتن آن از سوی اندرو کارنگی ، موسس و صاحب غول فولاد آمریکا و دومین نفر در لیست ثروتمند ترین افراد تاریخ به ناپلئون هیل ارائه شد و خود حاصل مصاحبه ی نویسنده با نزدیک به پانصد فرد موفق آن دوره از جمله فورد ، ادیسون و…است ، اولین بار هفت دهه قبل و در سال 1937 منتشر گردید.

بخشی از کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید کتاب جدید نشر آثار برات:

تلقین به خود ، شیوه ای است برای برقراری ارتباط با ذهن نیمه آگاه به منظور تحریک کردن حواس پنجگانه . تلقین به خود ، می تواند میان دو بخش ذهن آگاه وذهن ناخودآگاه باشد. افکار ما چه مثبت و چه منفی توسط خود تلقینی ، راهی ذهن نا خودآگاه می شود و بر آن اثر می گذارد.
تنها راه رسیدن هر فکری چه مثبت چه منفی ، توسط خود تلقینی است.به بیان دیگر همه ی افکاری که به دلیل حواس پنجگانه یا توسط آن ها درک می شوند ، در ذهن خودآگاه باقی می مانند. این افکار می توانند از ذهن ما پاک یا به دلیل خود تلقینی راهی ذهن نا خودآگاه مان شوند. بنابراین ذهن خودآگاه ما همچون نگهبانی عمل می کند در شرایط عادی اجازه ی نفوذ افکار را به ذهن ناخودآگاه نمی دهد…
******
نیرومند ترین رکن ذهنی ایمان است. چنین نیرویی هنگامی که با ارتعاشات فکر در هم می آمیزد، ذهن ناخودآگاه را به ارتعاش در می آورد و آن ارتعاش را در می آورد و آن ارتعاش را به معادل روانی -روحی و تبدیل به درک و خردی بی نهایت می کند ، درست همان حالتی که در دعا کردن وجود دارد …
******
دانش به تنهایی نمی تواند نقش مؤثری در ایجاد در درآمد داشته باشد مگر آنکه از آن دانش در راه دستیابی به پول ، مدیریت و برنامه ریزی استفاده شود . از این روست که بسیاری از افرادی که دانش را ابزاری برای کسب درآمد می دانند ، همواره دچار سردرگمی می شوند و نمی توانند راه درست پولدار شدن را پیدا کنند.
می توان دانش را «نیرویی بالقوه» دانست که تنها در صورتی تبدیل «قدرتی بالفعل»می شود که به خوبی مدیریت گردد.

درباره ی نویسنده ی کتاب :

ناپلئون هیل(Napoleon Hill) 26 اکتبر 1883 در ویرجینیای آمریکا دیده به جهان گشود. خانه‌ای که او در آن متولد شد فقط یک اتاق در کنار رودخانه‌ای در ویرجینیا بود. 10 ساله بود که مادرش بر اثر بیماری و تغذیه ناسالم از دنیا رفت. ناپلئون هیل همیشه به کودکان همسن و سال خود که لباس خوب می‌پوشیدند و خوراکی‌های متنوع می‌خوردند با افسوس نگاه می‌کرد.
بعد از مرگ مادر ناپلئون، زندگی برای ناپلئون سخت‌تر شد، زیرا پدر بدون توجه به وضعیت مالی‌اش 2 سال بعد از مرگ همسر ازدواج کرد. از آنجایی که ناپلئون هیل جوان بسیار سرکش و پرخاشگری بود، نامادری‌اش توانست روح سرکش او را مهار کند و به دلیل علاقه‌ای که به خواندن و نوشتن داشت به مطالعه کتاب‌های داستان و خلاصه‌نویسی و داستان‌نویسی روی آورد. به طوری که در 13 سالگی خبرنگار روزنامه ویرجینیا شد و نام گزارشگر کوهستان را برای خود انتخاب کرد. وی پولی را که از این راه به دست می‌آورد خرج هزینه تحصیل خود می‌کرد.
ناپلئون هیل در 18 سالگی به این نتیجه رسید که به وکالت علاقه‌مند است و این میل در او به وجود آمد که می‌تواند از فعالان حقوق بشر شود؛ به همین خاطر تصمیم گرفت وارد دانشکده حقوق دانشگاه جورج تاون شود، ولی چون از عهده هزینه‌اش برنیامد، آنجا را رها ساخت. ناپلئون هیل برای داشتن درآمد بیشتر فعالیتش را در روزنامه بیشتر کرد. استعدادش در نوشتن عالی بود و سردبیر از نوشته‌ها و مقالات وی استقبال می‌کرد و کار مصاحبه با افراد برجسته و معروف را به او می‌سپرد. ناپلئون پسری زرنگ و کوشا بود و در هنگام مصاحبه با افراد نامدار، از تجربیات آنان درس می‌گرفت و در زندگی خود به کار می‌برد.
ناپلئون هیل با دقت و ظرافت می‌کوشید راه‌های موفقیت این گونه افراد را پیدا کند. از این رو، سال 1928 کتابی با نام قوانین موفقیت را نوشت که با استقبال خوبی روبه‌رو شد. با انتشار این کتاب ستاره بخت و اقبال او درخشیدن گرفت و میزان درآمد ماهانه او را به 2500 دلار رساند و این میزان سال‌ها ثابت بود. سپس کتاب «دینامیت مغزی» را سال 1941 نوشت. وی از سال 1919 تا 1920 در مجله قوانین طلایی هیل، سردبیر بود و سال 1930 کتابی در زمینه راهیابی به موفقیت را نوشت. «ناپلئون هیل» در حیطه موفقیت و رسیدن به ثروت تا حدی به درجه استادی رسیده بود که از سال 1933 تا 1935 مشاور فرانکلین روزولت، رئیس جمهور آمریکا شد و پول خوبی به دست آورد. او سال 1937 در کتاب رشد فکری و ثروت کلیه فرمول‌های رسیدن به موفقیت را ذکر کرد…
کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید کتاب جدید نشر آثار برات را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 284 g
ناشر

آثار برات

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ دوم

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

48.000 تومان

سود شما: 32.000 تومان

55.300 تومان

سود شما: 23.700 تومان

28.000 تومان

سود شما: 12.000 تومان

76.500 تومان

سود شما: 13.500 تومان