تابستان با جسپر

48.000 تومان

سود شما: 32.000 تومان

این کتاب را به تمام نوجوانانی که داستان دوست دارند پیشنهاد می‌کنیم.

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

کتاب تابستان با جسپر نوشته ی لورل اسنایدر

این کتاب داستان دختری به نام لیا است که احساس می‌کند خودش را گم‌ کرده است، سال قبل برای او اتفاقی پیش آمد و بعد از آن لیا نتوانست زندگی‌اش را تغییر دهد، همه از او فاصله گرفته‌اند و او تنها مانده است. تا اینکه او با جسپر آشنا می‌شود. او هم مانند لیا خودش را گم کرده است.
لیا و جسپر با هم دوست می‌شوند و تابستان متفاوتی را می‌گذرانند زیرا جسپر کمی جادویی است. آیا این دوستی می‌تواند زندگی‌شان را تغییر دهد.  

بخشی از کتاب

داستان دختری سیزده ساله که با پایان سال تحصیلی و شروع تابستان احساس گم شدگی و پوچی می کند. به خاطر اتفاق وحشتناکی که تابستان سال گذشته برایش رخ داد، زندگی اش دگرگون شد و دیگر ارتباط خوبی با والدین و دوستان قبلی اش برقرار نکرد. لیا تنها شده بود. مدتی بعد با جسپر آشنا می شود، دختری که برخلاف بقیه آدم های دور و برش عجیب و مرموز است. لیا پی می برد که جسپر هم مثل او گم شده است. این دو مخفیگاه به خصوصی را دور از چشم والدینشان در آتلانتا پیدا می کنند.در حالی که به روز های پایانی آن تابستان جادویی نزدیک می شوند، یکبار دیگر واقعیت های تلخ و تاریک زندگی آن دو باهم گره می خورد. لیا و جسپر می خواهند برای اثبات دوستی عمیق و حقیقی خود تلاش کنند و ببینند که آیا برای نجات یکدیگر کافی هستند؟

درباره ی نویسنده

لورل اسنایدر شاعر و نویسنده آمریکایی کتاب های کودک، از جمله رمان ها و کتاب های تصویری است. وی همچنین تعداد زیادی ژورنال ادبی را ویرایش کرده و مفسر همه چیزهایی است که در نظر گرفته شده است.اسنایدر در بالتیمور، مریلند متولد شد و دارای مدرک دانشگاه تنسی در چاتانوگا و کارگاه نویسندگان آیووا در دانشگاه آیووا است. او به همراه همسر و فرزندان خود در آتلانتا جورجیا زندگی می کند.

این کتاب را به همراه تخفیف ویژه از انتشارات آثار برات خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 194 g
ناشر

نگاه آشنا

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

78.750 تومان

سود شما: 26.250 تومان

8.500 تومان

سود شما: 1.500 تومان

42.500 تومان

سود شما: 7.500 تومان

110.500 تومان

سود شما: 59.500 تومان