تاثیر نگاه شهید

34.000 تومان

سود شما: 6.000 تومان

درباره ی جوان مؤمن انقلابی شهید مدافع حرم شهید عباس دانشگر

گزینه های موجود

در انبار موجود نمی باشد
دسته:
اشتراک بگذارید

توضیحات

بعد از انتشار کتاب «آخرین نماز در حلب» که به دو ویژگی عبادی و معنوی شهید پرداخته است، در کمتر از سه ماه از چاپ اول به چاپ هفتم رسيد و بیش از هفت‌هزار جلد چاپ شد. اين استقبال پرشور باعث شد در اواخر همین سال تصمیم گرفته شود از بین خاطراتي كه شهيد در رفتار و سبك زندگي اشخاص تأثيرگذاري نموده و همچنين رؤیاهای صادقه‌ای که بیشتر آن‌ها تعبیر شده و به صورت حضوری برای خانوادۀ شهید نقل نموده‌اند، بعد از بررسي و علم بر صادق بودن آن، در کتاب حاضر به نام «تأثیر نگاه شهید» به چاپ برسد. این اثر زیر نظر مستقیم خانواده شهید و با همکاری پدر بزرگوار شهید عباس دانشگر به رشته تحریر در آمده است.

عباس متولد اردیبهشت ماه سال ۱۳۷۲ از شهرستان سمنان است. حضور او در پایگاه و بسیج باعث شد که رفتار و گفتارش با اخلاق اسلامی آراسته شود. رابطه‌ای صمیمی و عاطفی با دوستانش پیدا می‌کرد. در سال ۱۳۹۰ کنکور سراسری شرکت کرد و با رتبه‌ی عالی در دانشگاه سمنان و در رشته مهندسی کامپیوتر (نرم افزار) قبول شد؛ اما به خاطر دور اندیشی و البته علاقه‌ای که به سپاه پاسداران داشت، در آزمون دانشگاه امام حسین علیه السلام هم شرکت کرد و قبول شد. پنجم مهر ماه سال ۱۳۹۰ وارد دانشگاه امام حسین علیه السلام شد و پس از گذشت یک سال دوره آموزش عمومی افسری را پشت سر گذاشت. دوم اردیبهشت سال ۱۳۹۵ به جبهه مقاومت در سوریه پیوست و سرانجام در بیستم خرداد در روستای هویز حومه جنوبی شهر حلب سوریه با موشک تاو آمریکایی به شهادت رسید.
«تاثیر نگاه شهید»؛ مجموعه روایت‌هایی است از اثرگذاری ویژه شهید عباس‌دانشگر در رفتار و سبک زندگی جوانان.

این کتاب شامل هفت بخش است که حاوی خاطراتی که در رفتار و سبک زندگی اشخاص بالاخص جوانان تاثیر گذاری نموده است به قلم پدر شهید(مومن دانشگر) و….به رشته تحریر در آمده. مطالعه این خاطرات هر انسانی را به یقین می‌رساند که شهدا زنده‌اند و هر فردی اگر شهدا را الگوی رفتاری خود قرار دهد قطعا شهدا هم دست هدایت و یاری بسوی آنان دراز خواهند کرد.

این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

وزن 240 g
ناشر

شهید کاظمی

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

80.000 تومان

سود شما: 20.000 تومان

148.000 تومان

سود شما: 37.000 تومان

18.750 تومان

سود شما: 6.250 تومان