تحول ققنوس

59.200 تومان

سود شما: 14.800 تومان

تفکر خود را نتغییر دهید تا زندگی تان تغییر کند

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب تحول ققنوس :

پرنده‌اي وجود دارد كه آشوري‌ها آن را ققنوس مي‌نامند. اين پرنده خود را تجديد كرده و از نو متولد مي‌سازد. مي‌زيَد، نه با ميوه‌ها و گياهان؛ كه با قطرات بخور و شيره‌ي هل. وقتي بيش از پانصد سال از عمر خود را سر كرد، با منقار و چنگال‌هاي خود لانه‌اي در شاخه‌هاي بالادست مي‌سازد و آن را با پرك هندي و ناردين پوشيده از دارچين فرش مي‌كند. پس از آن، گفته مي‌شود يك ققنوس كوچك كه مقدر است همان تعداد سال‌ها را زندگي كند، از جسد پدرش متولد مي‌شود. وقتي سن ققنوس جوان به حدي رسيد كه قدرت تحمل بار خود را پيدا كرد، شاخه‌هاي درخت بلند را از وزن خود آزاد مي‌كند و با احترام، گهواره‌ي خود را كه آرامگاه پدرش بود، بر بال نسيم ملايم حمل مي‌كند تا به شهر هيپريون برسد، پيش از آن‌كه دروازه‌هاي مقدس، لانه را بر مذبح هيپريون بگذارند.

بخشی از کتاب تحول ققنوس :

برای این که زندگی تان را تغییر دهید، هفت روش تفکر وجود دارد-یا چیزی که ما آن را جهت گیری می نامیم- که توسط شادترین و موفق ترین مردم امتحان شده است. جهت گیری را می توان به عنوان یک گرایش کلی تفکر دانست : شما ممکن است مدام از مسیر خارج شوید ، اما با این طرز فکر دوباره به مسیر باز می گردید. این جهت گیری ها توسط 10 درصد برتر افراد در هر زمینه ای مورد امتحان قرار گرفته اند.
اول جهت گیری آینده است. شما چشم اندازی روشن ، مثبت و هیجان انگیز از آینده ی خود فراهم می کنید. یک فانتزی پنج ساله از چیزی که دقیقا می خواهید در زندگی آینده تان باشد. این چشم انداز آینده به عنوان نیروی محرکی قوی برای مثبت اندیشی و آینده نگری شما عمل می کند…
کتاب تحول ققنوس را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 202 g
ناشر

عطر کاج

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

126.400 تومان

سود شما: 31.600 تومان

108.000 تومان

سود شما: 27.000 تومان

18.000 تومان

سود شما: 12.000 تومان