تزلزل ناپذیر

60.000 تومان

سود شما: 40.000 تومان

چگونه در دنیایی بی ثبات به آرامش مالی برسیم

تعداد
دسته:
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره کتاب تزلزل ناپذیر نوشته ی آنتونی رابینز:

مجموعه تصمیماتی که می‌گیریم، زندگی‌مان را شکل می‌دهند. مهم‌ترین تصمیمی که در طول زندگی‌ باید بگیریم این است که بدون توجه به شرایط‌، خود را متعهد به خوشبخت کردن خودمان بدانیم. تزلزل‌ناپذیر احساس آزادی مالی به سرمایه‌گذاران می‌دهد و به آن‌ها کمک کند پایدار و نترس باشند. کتاب، مراحل، اصول و حقایقی را با ما در میان می‌گذارد؛ همچنین بر روی اشتباهات رایج تاکید می‌کند، راه‌حل‌هایی پیشنهاد می‌دهد و داستان‌های دیگری با ما در میان می‌گذارد. اینگونه فهم و استفاده از این نکات را، به عنوان مجموعه‌ای از راهنماهایی که مربوط به اقتصاد هستند، برای همه آسان می‌کند. این کتاب به خواننده‌ها نشان می‌دهد چگونه افسارِ درآمدِ سرمایه‌گذاری را در دست بگیرند و تنها از دور مشاهده‌گر نباشند تا قربانیِ شرایط غیرقابل پیش‌بینیِ بازار نشوند. تزلزل‌ناپذیر بودن، تنها به پول محدود نمی‌شود، بلکه یک وضعیت روحی هم هست. تزلزل‎ناپذیر یعنی شخصی که با وجود روبه‌رویی با آشفتگیِ محض، داری اعتمادبه‌نفس است.
چه احساسی خواهید داشت اگر با اطمینان کامل بی توجه به اتفاقات اقتصادی ، بازار بورس و بنگاه های معاملاتی بدانید که همواره امنیت مالی خواهید داشت و مالک سرمایه هنگفتی هستید که نه تنها نیاز های خانوادتان را برطرف خواهد کرد بلکه از لذت کمک به دیگران هم مشعوف خواهید شد؟همه ی ما آرزوی دستیابی به آن آرامش عمیق درونی ، آسودگی ، بی نیازی و آن آزادی مالی را داریم . خلاصه اینکه همه ما در رویای خود تزلزل ناپذیر بودن را داریم.

بخشی از کتاب تزلزل ناپذیر نوشته ی آنتونی رابینز:

من اغلب از مردم می‌پرسم: «برای چه سرمایه‌گذاری می‌کنید؟» و پاسخ‌های بسیار متفاوتی شنیدم: از کسب عایدی زیاد تا امنیت مالی، بازنشستگی و خانه‌ی ساحلی در هاوایی. تقریباً همه‌ی پاسخ‌ها شبیه بودند. آنچه بیشتر مردم به‌راستی می‌خواهند، صرف‌نظر از اینکه امروز چقدر پول دارند، آزادی است. آزادی بیشتر برای انجام آنچه آن‌ها بیشتر می‌خواهند، هر وقتی‌که آن‌ها می‌خواهند و هر جایی که آن‌ها می‌خواهند. این رویایی زیبا و قابل‌ دسترس است؛ ولی چگونه می‌توان با قایقی که یک سوراخ دارد در غروب آفتاب‌ گردش کرد؟ ابتدا آهسته حرکت می‌کند؛ ولی بعد آن‌قدر آب به داخل قایق وارد می‌شود که قبل از رسیدن به مقصد غرق می‌شود.
از اینکه چنین موضوعی را بگویم نفرت دارم؛ ولی بیشتر مردم دقیقاً در چنین موقعیتی هستند. آن‌ها متوجه نیستند که تأثیر تدریجی اما مخرب هزینه‌های بسیار زیاد بر روی سعادت مالی‌شان به ناامیدی محکوم می‌شوند. آنچه مرا آزار می‌دهد این است که آن‌ها حتی نمی‌دانند چه وضعی دارند. نمی‌دانند که قربانیان صنعت مالی‌ای شده‌اند که به‌ طور پنهانی اما سازمان‌یافته، هزینه‌های بیش‌ از حد اضافه را به آن‌ها تحمیل می‌کند.
در این مورد فقط حرف مرا قبول نکنید. سازمان غیرانتفاعی AARP گزارشی منتشر کرد که نشان داد 71 درصد آمریکایی‌ها بر این باورند که برای داشتن برنامه‌ی 401 (کی) هیچ هزینه‌ای نمی‌پردازند. درست است: هفت نفر از ده نفر به طور کامل از پرداخت هزینه‌ها آگاه نیستند. این درست مثل این است که باور کنیم فست‌فودها هیچ کالری‌ای ندارند! در همین حال 92 درصد اعتراف می‌کنند که اصلاً نمی‌دانند که چقدر پرداخت می‌کنند، به‌ عبارت‌ دیگر، آن‌ها اعتماد کورکورانه‌ای به صنعت مالی دارند که مواظب منافع آن‌هاست. آهان، این همان صنعتی است که موجب بحران‌های مالی جهانی شد. شما نیز ممکن است فقط کیف پولتان را کنار بگذارید و به کارت اعتباری‌تان رمز عبور بدهید.

درباره ی آنتونی رابینز نویسنده ی کتاب تزلزل ناپذیر :

آنتونی رابینز، زاده ی 29 فوریه ی 1960، نویسنده، کارآفرین، فعال در زمینه ی کارهای انسان دوستانه و مربی سبک زندگی است. شهرت او به سبب تبلیغات، سمینارها و کتاب های خودپروری و موفقیت است.رابینز در 17 سالگی، خانه را ترک کرد. او مدتی به عنوان سرایدار ساختمان مشغول به کار شد و به دانشگاه نرفت.رابینز کار خود را قبل از بیست سالگی به عنوان ترویج کننده ی سمینارهای انگیزشی جیم ران شروع کرد و در مدت کوتاهی به بیشتر آرزوها و رویاهای خود جامه ی عمل پوشانید.
کتاب تزلزل ناپذیر نوشته ی آنتونی رابینز نشر نیک فرجام را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
درآمد زایی / ثبات / روانشناسی موفقیت / روانشناسی ثروت / روانشناسی کار / نشر نیک فرجام / آنتونی رابینز 

توضیحات تکمیلی

وزن 258 g
ناشر

نیک فرجام

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

71.200 تومان

سود شما: 17.800 تومان

39.200 تومان

سود شما: 9.800 تومان

25.600 تومان

سود شما: 6.400 تومان

76.500 تومان

سود شما: 13.500 تومان