تقاص

13.600 تومان

سود شما: 3.400 تومان

کتاب تقاص اثر جدیدی از انتشارات شهید ابراهیم هادی پیرامون موضوع بازگشت از مرگ و حق‌الناس است.

تعداد
دسته:
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب تقاص :

چند سالی است با پیشرفته شدن دانش پزشکی ، اتفاقات جالبی در زمینه احیای بیماران رخ می دهد. برخی انسانه ها که دچار مرگ موقت می شوند ، به دنیای مادی برگشته و از اتفاقاتی سخن می گویند که در لحظه ی مرگ شاهد بوده اند !آنان مطالبی را ذکر می کنند که اطرافیان را دچار حیرت می کند. این افراد ، شواهد قوی بر آنچه دیده اند بیان می کنند و در بیشتر مواقع ، مطالب آن ها راستی آزمایی شده و صحت مطالب اثبات می شود. در چندین کتاب و مستند هایی که تا کنون در این زمینه منتشر شده ، مطالب حیرت انگیزی بیان شده است که پیش از این فقط  از عرفای بزرگ شنیده می شد. بیشتر تجربه گران ، در همان لحظات کوتاه مرگ موقت ، مرور زندگی خود را دیده و در بیشتر مواقع ، از اشتباهات خود شرمنده می شدند . اشتباهاتی که آنها مشاهده کردند ، مربوط به ظلم و کوتاهی در حق مردم و در یک کلمه حق الناس بوده است. حساس بودن این حق به حدی است که اگر کسی دل از تمام تعلقات مادی مانند زن و فرزند و زندگی بکند و برای رضای خدا با دشمنان به جهاد بپردازد و در این راه شهید شود ، تمام گناهان او در لحظه ی شهادت آمرزیده می شود غیر از حق الناس. این مجموعه ( کتاب تقاص ) شامل بیست و چهار حکایت زیبا از تجربه افراد مسلمان و غیر مسلمان و همچنین برخی مطالب تاریخی مستند و تاثیر گذار در زمینه حق الناس است که قبلا در کتاب های این انتشارات به آن اشاره نشده است.در پایان این مجموعه ( کتاب تقاص ) نیز مصادیق حق الناس و راهکارهای جبران آن اشاره شده است.
کتاب تقاص اثر جدیدی از انتشارات شهید ابراهیم هادی پیرامون موضوع بازگشت از مرگ و حق‌الناس است.

در بخش هایی از کتاب تقاص می‌خوانیم:

سر چهارراه منتظر تاکسی بودم، یکی از دوستان قدیمی مسجدی را دیدم که با ماشین شخصی در حال عبور بود، توقف کرد و مرا سوار نمود‌.
نمی دانستم کجاست و چه میکند اما متوجه شدم روی صندلی های عقب بسته های مشروب قرار دارد!!
از این ماجرا چند وقتی گذشت. یکی از بزرگترهای مسجد مرا صدا زد و در مورد همان دوست راننده از من سوالاتی پرسید.
گفتم: چرا از من سوال می کنید؟
گفت: ایشان از دختر من خواستگاری کرده و…
من یاد بسته های مشروب افتادم و گفتم: من چیزی از او دیدم که باورم نمیشد، اما برو از کسی دیگه تحقیق کن.
همین حرف من کافی بود تا آن ازدواج سر نگیرد.
حالا در آن سوی هستی و در بررسی اعمالم، همان روز را با جزئیات می دیدم.
این دوست من در اطلاعات نیروی انتظامی مشغول شده بود و آن روز بسته های مشروب را از متهم گرفته بود و به پاسگاه می رفت اما من ندانسته قضاوت کردم.
او خیلی علاقه داشت که با آن دختر ازدواج کند و زمانی که جواب منفی شنید زندگی اش دچار مشکل شد…
                                                                                                                                            *******
فکر می کردم اعمال من خیلی کامل است ، اما وقتی کتاب اعمال خودم را مشاهده کردم ، به تعبیر دنیایی رنگ از چهره ام پرید. من با طوماری از کار های اشتباه مواجه شدم که اصلا فکرش را نمی کردم ! مثلا یک بار به دوستم گفتم : موبایلت را بده که یک دقیق با منزل تماس بگیرم. اوایل آمدن موبایل بود و هزینه ی تماس بالا بود. من به جای یک دقیقه ، چهار دقیقه با منزل صحبت کردم ! به من گفتند : چرا به دوستت نگفتی که بیش از یک دقیقه صحبت کردی ؟! باید رضایت او را به دست می آوردی و هزاران مورد اینگونه دیگر…
کتاب تقاص نشر ابراهیم هادی درباره ی حق الناس را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
تقاص / انتشارات شهید ابراهیم هادی / انتشارات آثار برات / حق الناس / تجربه های پس از مرگ / کتاب معنوی / گناهان / نامه اعمال / کتاب های تجربه های مرگ موقت / حق الناس / کتاب درباره ی حق الناص / کتاب تقاص کتاب تجربه اهمیت حق الناس 

توضیحات تکمیلی

وزن 250 g
ناشر

نشر شهید ابراهیم هادی

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

32.000 تومان

سود شما: 8.000 تومان

15.000 تومان

سود شما: 5.000 تومان

100.000 تومان

سود شما: 25.000 تومان