جادوی شکرگزاری معجزه ی سپاس

46.500 تومان

سود شما: 31.000 تومان

با استفاده از تمارین کتاب حاضر می‌توانید تفکرات منفی، رنج‌ها و مشکلات خود را بهبود بخشید

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب جادوی شکرگزاری معجزه ی سپاس نشر آثار برات :

زندگی مملو از اتفاقات ناگهانی و مصائب سخت و پیچیده است که گاهی منجر به فراموشی نعمات بیشماری که خداوند در اختیار انسان قرار داده است می‌شود. راندا برن (Rhonda Byrne) نویسنده استرالیایی و چهره تاثیرگذار سال 2007 مجله تایمز، در کتاب معجزه سپاسگزاری (The Magic) به اهمیت این موضوع در جنبه‌های مختلف زندگی انسان می‌پردازد و یادآوری می‌کند که سپاسگزار بودن تا چه حد می‌تواند در زندگی افراد اثربخش باشد و با روش‌هایی که پیش رویتان می‌گذارد، شما را به سوی احساس رضایت درونی، زندگی سالم‌تر و روابط بهتر سوق می‌دهد.
گاهی به دلیل غرق شدن در زندگی روزمره بسیاری از نعمات زندگی برایتان عادی می‌شود و اهمیت آن‌ها در ذهنتان کم‌رنگ می‌شود. برن سعی دارد با استفاده از تمارین ساده اما کارآمد، این فراموشی را از بین ببرد تا بیشتر از قبل قدر داشته‌هایتان را بدانید و از غم و اندوهی که به سبب سختی‌ها و رنج‌های زندگی متحمل شدید رهایی یابید.
حتما شما در طول زندگی برای مسائل مختلف از خداوند سپاسگزار بوده‌اید، اما این کار را به عنوان یک عادت در زندگی خود تبدیل نکرده‌اید. هدف نویسنده از نوشتن کتاب حاضر، شکرگزاری آگاهانه است تا با استفاده از آن، این عمل تاثیرگذار را به عادت هر روزتان تبدیل کنید. هرچه بیشتر سپاسگزار باشید، بیشتر در زندگی احساس رضایت خاطر می‌کنید و کمتر دست به شکوه و نا‌رضایتی می‌زنید.
با استفاده از تمارین کتاب حاضر می‌توانید تفکرات منفی، رنج‌ها و مشکلات خود را بهبود بخشید و آرزوهای دور از ذهنتان را به واقعیت تبدیل کنید.

درباره رندا برن، نویسنده کتاب جادوی شکرگزاری معجزه سپاس:

راندا برن از نویسندگان و کارگردان‌های مشهور قرن یستمی است که بیشتر ما او را با مستند راز به یاد می‌آوریم. این مستند در کنار کتاب مشهور راز یکی از پرفروش‌ترین و پرمخاطب‌ترین مستندها و کتاب‌های جهان هستند. هرچند که نقدهای بسیاری به آن وارد شده، اما کمتر کسی است که تاثیر زیادی که در مخاطبان داشته را کتمان کند. در واقع این کتاب به شدت توانسته ایده قانون جذب را میان خوانندگان در سطح جهان مطرح کند. مجله تایم در سال ۲۰۰۷  راندا برن را در میان ۱۰۰ زن موفق جهان قرار داده است.

بخشی از کتاب :

شکرگزاری ثروت است و گله و شکایت فقر و تهیدستی ، این قانون طلایی زندگی است. حال می خواهد سلامتی ، شغل ، روابط یا پول باشد. هرچه نسبت به ثروتی که داری ، شکرگزار باشی ، هرچند ممکن است میزان قابل توجهی نباشد، ثروت بیشتری کسب خواهی کرد و هرچه درباره فقر و تنگدستی ، گله و شکایت کنی ، تهیدست تر خواهی شد.
تمرین جادویی امروز ، یکی از بزرگترین دلایل گله و شکایت مردم در پیوند با ثروت را اقدامی در جهت شکرگزاری برمی گرداند و بنابراین نیروی تغییر شرایط در رابطه با پول و ثروت را دو برابر می کند که در این مورد ، گله و شکایت کردن را که باعث فقر بیشتر می شود ، با شکرگزاری که به نحوی جادویی برایت ثروت آفرین است جایگزین می کند.
این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

وزن 284 g
ناشر

آثار برات

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ دوم

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

45.000 تومان

سود شما: 30.000 تومان

132.000 تومان

سود شما: 33.000 تومان

120.000 تومان

سود شما: 30.000 تومان

29.750 تومان

سود شما: 5.250 تومان