جاودانگان

52.000 تومان

سود شما: 13.000 تومان

رمان جاودانگان داستان جالبی از بلند پروازی ها و آرزوی دست نیافتنی بشری ، که به ارزش طول عمر و آنچه که در فرصت های زندگی پیش رو داریم می پردازد.

گزینه های موجود

در انبار موجود نمی باشد
دسته:
اشتراک بگذارید

توضیحات

کتاب جاودانگان اثر کلوئه بنجامین ترجمه ی زهرا حسین تبریزی در 408 صفحه توسط انتشارات علمی به چاپ رسیده است.

این کتاب ماجرای چهار خواهر و برادر را در خود جای داده است که تصمیم دارند پای در خانه زنی مرموز بگذارند که آوازه او به شکلی فراگیر میان مردم پخش شده است اما هیچ کس چیز زیادی از او نمی داند. بچه ها پول توجیبی یک ماهشان را جمع کرده اند و با راهنمایی دنیل راهی خانه زن خانه به دوش شده اند؛ آن طور که دیگران می گویند او توانایی پیش بینی آینده را دارد و حتی می تواند زمان مرگ افراد را هم حدس بزند، این هم می تواند ترسناک باشد و هم به عنوان فرصتی خوب برای بهره گیری از ادامه زندگی. وقتی که بچه ها پایشان به خانه زن باز می شود و چیزهایی را می شنوند، زندگی شان دچار تغییراتی می شود که ناشی از حرف های آن زن است…
آگاه شدن از زمان مرگ چه تاثیری بر سرنوشت آن ها می گذارد، آیا راهی برای تغییر وجود دارد، آیا این پیش بینی درست از آب در می آید؟

در قسمتی از کتاب می خوانیم :
آگاهی از زمان مرگ چه تاثیری بر روند زندگی شما خواهد گذاشت؟ سال1969 ،در یک ساختمان استیجاری مخروبه و کثیف که در حاشیه شرقی و فقیر نشین نیویورک واقع شده بود، زن فالگیر خانه به دوشی زندگی می کرد که ادعا میکرد میتواند تاریخ مرگ افراد را پیش بینی کند. چهار فرزند خانواده ی گلد برای شنیدن سرنوشت خود مخفیانه از خانه فرار کرده بودند تا زمان مرگ خود را از زبان آن زن کولی بشنوند.
پیش بینی های زن فالگیر و آگاهی از روز مرگشان، زندگی هریک را به شدت تحت تاثیر قرار داده بود و این چهار خواهر وبرادر باید انتخاب می کردند که چگونه به زندگی خود ادامه دهند. اینکه باید با روز مرگشان کنار می آمدند و یا آن را نادیده میگرفتند، ویا اینکه با آن مبارزه میکردند؟
و اما در آخر، آیا موفق به تغییر سرنوشت و روزمرگ خود میشوند؟

این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

وزن 65000 g
ابعاد 21 × 14 × 21 cm
ناشر

علمی

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

96.000 تومان

سود شما: 24.000 تومان

76.000 تومان

سود شما: 19.000 تومان

76.000 تومان

سود شما: 19.000 تومان

24.000 تومان

سود شما: 16.000 تومان