حضور در وضعیت صفر

%30 تخفیف

دربردارنده ی مرحله پایانی مراحل چهارگانه ی بیداری روح

لطفا صبر کنید...

حضور در وضعیت صفر

%30 تخفیف

دربردارنده ی مرحله پایانی مراحل چهارگانه ی بیداری روح

دسته بندی : مثبت و انگیزشی
  • ناشر : بادبان
  • نویسنده : جو ویتالی
  • مترجم : معصومه نصیری
  • سایز کتاب : رقعی
  • نوع جلد : شومیز
  • تعداد صفحات : 256
  • نوبت چاپ : چاپ سوم
ستاره

سفارش تلفنی : 021-66975501

با خرید هر حضور در وضعیت صفر مبلغ 35,400 تومان تخفیف دریافت می کنید.
قیمت:
118,000
%30

82,600

تومان

محصولات مرتبط

درباره ی کتاب حضور در وضعیت صفر :

دکترجو وایتلی نویسنده این کتاب به شدت معتقد است بسیاری از مشکلات را می توان حل کرد و این کار را توسط روش هو اپونو پونو میسر است. اری حالت صفر را ‏که در آن هیچ محدودیتی وجود ندارد می‌تواند به عشق خالص تفسیر و تعبیر کرد. به نظر می رسد که این طور باید گفت که: هر شخصی از نسل بشر هزاران سال است که عینکی بر چشم دارد که دنیا را دقیقا فقط از پشت آن دیده و یا می بیند. تمامی مذاهب، فلسفه ها، درمانها، نویسنده ها، سخنرانان، اساتید دنیا را از طریق چهارچوب ذهنی خاصی درک می نمایند در محدودیت صفر دکتر وایتلی به ما دقیقا خواهد آموخت که چگونه عینک جدیدی بزنیم تا از همه ی طرفیتهایمان بیشتر و بهتر استفاده کنیم و یا حتی عینک های دیگری استفاده کنیم که البته بسیار بهتر باشد. وقتی هم که در این کار به موفقیت دست پیدا کنیم به جایی خواهیم رسید که آن را محدودیت صفر نام گذاری خواهیم نمود. کتاب حضور در وضعیت صفر حاوی داستان ها و فرآیندهای جدیدی است که به تشریح مرحله ی چهارم هواوپونوپونو یعنی بیداری می پردازد. کتاب قبلی جو وایتلی، کتاب محدودیت صفر شیوه ی منحصر به فردی در زمینه ی خود یاری ارائه می دهد که به افراد پرمشغله و مضطرب کمک می کند تا بر موانع و محدودیت ها غلبه کرده و به اهدافشان دست پیدا کنند. این اولین باری است که یک روش اسرارآمیز متعلق به بومیان هاوایی با نام هواوپونوپونو؛ سلامتی، ثروت، سعادت و ... را برای افراد به ارمغان می آورد. این کتاب به هزاران خواننده کمک کرده است که بر همه ی اتفاقات زندگی خود مسلط شوند تا به رویاهای خود دست یابند. کتاب در وضعیت صفر در ادامه ی مطالب کتاب محدودیت صفر نوشته شده است. این کتاب حاوی داستان های متفاوتی است که فرایند جدیدی را شرح می دهند و چهارمین مرحله (بیداری) از مراحل ذکر شده در کتاب محدودیت صفر را نیز معرفی می کند.

در مقدمه ی این کتاب ( حضور در وضعیت صفر ) می خوانیم :

می توانیم از روح الهی که ذات وجودی ما را می شناسد درخواست کنیم که تمام افکار و خاطراتی را که در این لحظه سد راه مان می شوند، شفا ببخشد. 
مورنا سیمئونا
در اشتباه بودم! سخت در اشتباه بودم! وقتی نوشتن کتاب « محدودیت صفر » را به پایان رساندم انتظار داشتم جهان از من سپاسگزار باشد. می دانستم که این کتاب مایه ی الهام بود، می دانستم که معجزه وار بود و باید با نگارش آن، این راز را بازگو می کردم. 
فکرش را هم نمی کردم که عده ای از آن بدشان بیاید، و همین طور از من. 
ولی دکتر هولن خوب می دانست. وقتی به او گفتم که کتاب مان تکمیل شد گفت: « وقتی بیرون بیاید افراد رفتارهای بدی از خودشان نشان خواهند داد » . متوجه منظورش نمی شدم. اما او از من داناتر بود، در لحظه زندگی می کرد، آینده را می دید. کل ماجرا در برابر دیدگانش چون کتابی گشوده بود، و من چه؟ گمشده ای در تاریکی ابهام. و وقتی آفتاب از پشت ابر بیرون آمد، نور آن چشمانم را آزرد. 
به دو دلیل تصمیم گرفتم این کتاب ( که تکمیل کننده ی کتاب قبلی است ) را بنویسم. در وهله ی اول برای اینکه پیام محدودیت صفر و اتفاقی را که افتاده بود بیشتر باز کنم و شرح دهم. دوم برای اینکه روش های پیشرفته تری از هواوپونوپونوی اصیل را با شما درمیان بگذارم. 

بخشی از کتاب حضور در وضعیت صفر :

گویی دوست داشتن خودتان بهترین راه برای بهبود شماست. این گونه همزمان با بهبود خودتان، دنیای تان نیز شفا پیدا خواهد کرد. اجازه بدهید مثال کوتاهی از تاثیر این روش بیاورم؛ یک روز شخصی ایمیل ناراحت کننده ای برایم فرستاد. در گذشته در چنین موقعیت هایی روی گره های عاطفی خودم کار می کردم یا سعی می کردم دلیل فرستادن چنین پیام مزخرفی را از طرف مقابل جویا شوم. اما این بار سعی کردم از روش دکتر هولن استفاده کنم. پس در سکوت، مدام با خودم تکرار می کردم « متاسفم » ، « دوستت دارم » . این را خطاب به شخص خاصی نمی گفتم، بلکه صرفا روح عشق را در خود برمی انگیختم تا آن گره را در درونم که باعث به وجود آمدن شرایط بیرونی شده بود شفا بدهد. 
ظرف یک ساعت ایمیل دیگری از همان شخص به دستم رسید. او بابت پیام قبلی اش عذرخواهی کرده بود! من حتی در پاسخ به ایمیل او پیامی ننوشته بودم، بلکه با گفتن « دوستت دارم » چیزی را که در درونم بود و باعث به وجود آمدن آن مشکل شده بود حذف کردم. 

کتاب حضور در وضعیت صفر را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
ناشر بادبان
نویسنده جو ویتالی
مترجم معصومه نصیری
سایز کتاب رقعی
نوع جلد شومیز
تعداد صفحات 256
نوبت چاپ چاپ سوم
کد کتاب 117290