خارهای گل شده و گل های خارشده

28.800 تومان

سود شما: 3.200 تومان

نقش محبت در تربیت فرزند

تعداد
دسته:
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب خارهای گل شده و گل های خارشده نوشته ی محسن عباسی ولدی

حتما این مصرع از شعر مولوی را شما هم شنیده اید: از محبت خارها گل می شود، اما چقدر به حقیقت آن فکر کرده اید؟بسیاری از مشکلات تربیتی مثل خار در چشم،موجب آزار روحی و عصبی ماست، با معجزه ی محبت به راحتی هر چه تمام تر قابل حل است. محبت، بنیان روش تربیتی هر کسی است که با انسان ،آشناست.پیامبر نیکی ها محمد مصطفی (ص) فرمود: محبت اساس من است. هرگاه دغدغه ی تربیت، فکرتان را به خود مشغول کرد، اعجاز محبت را فراموش نکنید.

ما در اینجا، به بحث محبت می پردازیم و آن را از زوایای مختلف، برسی میکنیم.

درباره ی نویسنده محسن عباسی ولدی

 محسن عباسی ولدی یکی از نویسندگان خوشنام و خوش قلم است که مخاطبین زیادی دارد که پدر مادر ها او را با مجموعه ی بی نظیر من دیگر ما می شناسند.

بخشی از کتاب خارهای گل شده و گل های خارشده

آموزش محبت

یکی دیگر از آثار محبت،آموزش دادن محبت به فرزند و فرهنگ سازی برای ابزار محبت به یکدیگر در محیط خانواده است.کم نیستند افرادی که وقتی از آنان می پرسید: چرا به اعضای خانواده تان محبت نمی کنید؟ میگویند: پدر و مادرم با من همین طور برخورد می کردند که من با فرزندانم رفتار میکنم. پدر و مادرم نیز باهم، همین طور برخورد میکردند که من با همسرم رفتار می کنم. من چیزی جز این نیاموخته ام. ما نمی خواهیم به این افراد حق بدهیم که به این دلیل به اعضای خانواده خود محبت نکنند، اما این واقعیت را نمی توان انکار کرد که ابراز محبت برای این افراد ،نسبت به کسانی که پدر و مادرشان اهل ابراز محبت بوده اند،سخت تر است.
ابراز محبت ما به فرزندانمان، تنها خدمت به آنان نیست؛ بلکه خدمت به فرزندان آنان و در اصل، خدمت به ک نسل است. به فرزندانمان ابراز محبت کنیم تا آنان نیز محبت کردن به اعضای خانواده شان را بیاموزند.


محسن عباسی ولدی / کتاب خارهای گل شده و گل های خارشده  / کتابی در زمینه ی روانشناسی تربیتی / انتشارات آیین فطرت /انتشارات آثار برات 

این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

برای مشاهده ی دیگر کتب در زمینه ی تربیتی به این لینک سر بزنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 188 g
ناشر

آیین فطرت

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ هفدهم

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

33.600 تومان

سود شما: 14.400 تومان

26.400 تومان

سود شما: 17.600 تومان