خانه درختی 130 طبقه

56.250 تومان

سود شما: 18.750 تومان

سری کتاب‌های خانه درختی

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب خانه درختی 130 طبقه :

کتاب‌هایی که در حوزه کودک و نوجوان نوشته می‌شود باید شخصیت‌های کودکانه و طنزآمیز داشته باشند تا مخاطب به‌خوبی با آن ارتباط برقرار کند. در کنار متن پویا باید تصاویر هم به شکلی زیبا و جذاب برای آن‌ها نشان داده شود تا به شکل کاملی با کتاب ارتباط برقرار کنند.
سری کتاب‌های خانه درختی یکی از این دست کتاب‌های داستانی است که توانسته نظر خوانندگان خود در گروه کودک و نوجوان را جلب کند. این سری کتاب برای اولین بار در سال ۲۰۱۱ به چاپ رسید و تا به حال ۹ جلد از آن به چاپ رسیده است.
شخصیت‌های این داستان نام خود نویسندگان را دارندتری و اندی که در یک خانه درختی زندگی می‌کنند. اما این همه داستان نیست‌تری و اندی درون داستان هم نقش‌های واقعی خالق‌های اثر داستان را دارند یعنی اندی کتاب می‌نویسند وتری آن‌ها تصویرگری می‌کند. این دو دوست در یک خانه درختی زندگی می‌کنند که در ابتدای کار دارای ۱۳ طبقه است اما در ادامه کار هر چند وقت یک‌بار به آن ۱۳ طبقه اضافه می‌شود.
ساختار این خانه درختی بسیار جاب و یا حتی عجیب است. اتاق‌های مختلف آن دارای امکانات و شرایط متفاوتی مانند یک مکان بزرگ برای بولینگ، یک حوضچه پر از کوسه آدمخوار، شاخه‌هایی از درخت انگور که تاب می‌خورد، یک آزمایشگاه زیر زمینی مخفی، یک اتاق دارند که کار یادآوری چیزهایی را انجام می‌دهد که ممکن است فراموش کرده باشیم، همچنین به شکل دائم یک نمایش عروسکی از داستان پانچ و جودی اجرا می‌شود، یک آکادکی آموزش نینجاگری به حلزون‌ها، یک اتاق تغییر چهره که دارای ۵۰۰۰ شکل است که لباس مبدل برای هر موقعیتی دارد و… توصیف چنین شرایطی در یک خانه درختی توسط نویسنده به شکل هر چه زیباتر عنوان شده است.
در این داستان همان‌طور که گفته شد اندی یک نویسنده است وتری وظیفه تصویرگری آن را به عهده دارد. در این سری داستان‌ها این دو نفر همیشه برای آماده‌سازی کتاب خود با کمبود وقت مواجه هستند و ناشر را برای چاپ کتاب منتظر می‌گذارند. دلیل این اتفاق جالب است، چون‌تری علاوه بر تصویرگری کتاب‌های اندی یک دانشمند هم هست و ساختن وسایل جدید یا تغییر آن‌ها موجب دردسر اندی و جیل (دوست آن‌ها) می‌شود. اما خوب در نهایت همه این اتقاقات است که داستان و تصویر کتاب آن‌ها را تشکیل می‌دهد.
مجموعه کتاب خانه درختی دارای ۹ جلدی است که که مخاطبین آن می‌توانند آن را از فروشگاه‌های کتاب تهیه کنند. هر جلد از این کتاب به شکل یک داستان تصویری است تا کودکان بتوانند بهتر با آن ارتباط برقرار کنند. کودکانی که علاقه کمتری به خواندن دارند با چنین کتاب‌هایی به مراتب بیشتر ارتباط برقرار می‌کنند تا بتوانند اتفاقات روزانه خود را به شکل داستان یا تصویر درآورند.

بخشی از کتاب :

اندی و تری 13 طبقه‌ی جدید به خانه‌درختی‌شان اضافه کرده‌اند؛ این ‌بار دیگر خانه‌شان خیلی بالا رفته!!! با یک دمنده‌ی حباب‌صابونی، یک ماشین قاپنده (که می‌تواند هرچیزی را از هرجایی بقاپد)، یک طبقه‌ی وقت‌تلف‌کنی، یک کارخانه‌ی دستمال‌توالت (چون هرچقدر دستمال‌توالت داشته باشی، باز هم کم است)، یک طبقه برای پاهای دراز، یک مرکز مشاهدات فرازمینی، و بهترین کتاب‌فروشی دنیا که واقع در یک خانه‌درختیِ واقع در یک جنگلِ واقع در یک کتاب است!
کتاب خانه درختی 130 طبقه را به همراه تخفیف ویژه ی ان خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 268 g
ناشر

هوپا

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ سوم

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

8.500 تومان

سود شما: 1.500 تومان

24.000 تومان

سود شما: 6.000 تومان

42.500 تومان

سود شما: 7.500 تومان

10.800 تومان

سود شما: 1.200 تومان