خرده عادت ها

108.000 تومان

سود شما: 27.000 تومان

جیمز کلیر در کتاب خرده عادت‌ها راهی آسان و اثبات‌شده برای ایجاد عادت‌های خوب و از بین بردن عادت‌های بد را به شما نشان می‌دهد.

گزینه های موجود

در انبار موجود نمی باشد
اشتراک بگذارید

توضیحات

کتاب خرده عادت ها نوشته ی جیمز کلیر ترجمه ی فاطمه آخوندی توسط نشر اندیشه هادی به چاپ رسیده است.

در قسمتی از کتاب می خوانیم :

در هر روز زندگی ما ، لحظات انگشت شماری وجود دارد که تاثیر بزرگی بر باقی روزمان خواهد گذاشت .
من به این تصمیمات کوچک لحظات سرنوشت ساز می گویم . مانند همان لحظه ای که شما تصمیم می گیرید به رستوران بروید و غذای بیرون بر سفارش دهید یا خودتان در خانه شام بپزید.
همان لحظه ای که تصمیم می گیرید با اتومبیل به محل کار بروید یا سوار دوچرخه شوید. همان لحظه ای که تصمیم می گیرید تکالیف مدرسه را انجام دهید یا پلی استیشن را بردارید و بازی کنید. این انتخاب ها مانند دو راهی یک جاده هستند ، هر کدام شما را به مقصد متفاوتی خواهند رساند.

کلیر معتقد است مفاهیم کتاب خرده‌عادت‌ها می‌تواند به شما در تحقق پتانسیل‌تان کمک کند. تعدادی از منتقدان خارجی معتقدند که این کتاب را می‌شد در حجم کمتری نوشت و حتی برخی دیگر می‌گویند که این چند پست وبلاگی هنوز ارزش کتاب شدن نداشت؛ اما به نظر این حد از نقد سخت‌گیرانه برای این کتاب غیرمنصفانه و تند و تیز است.

کتاب خرده عادت ها، راهی آسان و اثبات شده برای ترک عادات بد به شما پیشنهاد می‌دهد. برای ایجاد عادت‌های بهتر، بیش از یک راه وجود دارد. اما کتاب خرده عادت ها بهترین راهی را توصیف می‌کند که می‌شناسیم؛ رویکردی که صرف‌نظر از نقطهٔ شروع و چیزی که می‌خواهید تغییرش بدهید، مؤثر خواهد بود. استراتژی‌هایی که جیمز کلیر ارائه می‌کند، برای هرکسی که به‌ دنبال سیستم گام‌به‌گام برای پیشرفت می‌گردد، مفید است. تا زمانی که بحث بر سر رفتار انسانی است، کتاب خرده عادت‌ها می‌تواند راهنما باشد. مطالعه‌ی کتاب خرده عادت ها به شما کمک می‌کند هر روز یک‌درصد بهتر شوید. از خطاهایی که بیشتر مردم هنگام تغییر عادت‌ها مرتکب می‌شوند پرهیز کنید. هویتی قوی‌تر پیدا کنید و خودتان را بیشتر باور داشته‌ باشید. حتی وقتی پرمشغله هستید برای ایجاد عادات خوب وقت پیدا کنید. اگر از برنامه‌تان جامانده‌اید، دوباره آن را پی بگیرد و مهم‌تر از همه این که چگونه این ایده‌ها را در زندگی واقعی عملی کنید.

این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

وزن 336 g
ناشر

اندیشه هادی

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

64.000 تومان

سود شما: 16.000 تومان

99.200 تومان

سود شما: 24.800 تومان

43.200 تومان

سود شما: 10.800 تومان

17.600 تومان

سود شما: 4.400 تومان