داستان دو شهر با تخفیف

160.000 تومان

ماجرای کتاب داستان دو شهر اثر چارلز دیکنز، در لندن و پاریس، قبل و در طول انقلاب فرانسه رخ می‌دهد

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب داستان دو شهر :

در باور ما عهدی ست ازلی و ادبی، عهدی که با نیکی بسته ایم و در گستره ی عالم خاکی در هر لباس وقومیت و طبقه اجتماعی که باشیم،راستی و خرد را ضرورت زیستن می دانیم ، حتی اگر از آن بی بهره بمانیم .این کتاب مفهومی است و از دوستی ها و دشمنی ها،پایداری ها ونا عهدی ها ،ظلم اشرافگیری از یک سو و پاسخی کینه توزانه و انتقام جویانه از سوی دگر!در مصاف این همه پلشتی باز هم می توان امید داشت به دستی که از سر دوستی دراز می شود و روایت عشق را تداوم می بخشد. راویتی است که روح لطیف بشری را بر آن می دارد تا همواره فرجای خیر را، در نیایش هایش التماس کند.

بخشی از کتاب داستان دو شهر :

حال که ابر ظلمت بر سن آنتوان سایه افکنده بود و کورسوی زودگذری ، از سیمای مقدسش رخت بربسته بود ، تیر گیش سنگین و سرد بود . کثافت ، بیماری ، جهل و فقر همگی اربابان قدرتمند و در صف انتظار بودند ؛ مخصوصا فقر . چندی از مردم در آسیاب سخت مشغول ساییدن و آسیاب کردن بودند . آسیاب افسانه ای نبود که پیران را جوان بکند . مردانش در هرگوشه ای کناری می لرزیدند ، از هردری داخل می شدند و بیرون می آمدند ، از هر پنجره به بیرون می نگریستند و باد ، لباسی را که بر تن داشتند ، می لرزاند .
………..
بهترین دوران بود ، بدترین دوران بود . عصر خرد بود ، عصر نابخردی بود . عصر باور بود ، عصر ناباوری بود. فصل روشنی بود ، فصل تاریکی بود. بهار امید بود ، خزان نومیدی بود. همه چیز پیش رویمان بود و هیچ چیز پیش رویمان نبود. همگی یک راست سوی بهشت می رفتیم ، همگی یک راست رهسپار دگر سو بودیم . خلاصه ، آن دوران به حدی به دوران حاضر شباهت داشت که برخی مقامات پر هیاهو ، تاکید داشتند تنها با استفاده از صفت عالی به مقایسه ی خوب یا بد بودنش بپردازند…
این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

وزن 289 g
ناشر

حباب

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

49.600 تومان

سود شما: 12.400 تومان

80.000 تومان

سود شما: 20.000 تومان

126.400 تومان

سود شما: 31.600 تومان

88.800 تومان

سود شما: 59.200 تومان