دانشنامه مصور شوالیه

80.000 تومان

سود شما: 20.000 تومان

اطلاعات عمومی به همراه تصاویر زیبا و واقعی

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب دانشنامه مصور شوالیه:

در قرن چهارم میلادی ،قبایل بربر به امپراتوری روم و اروپا یورش بردند. گروهی به نام فرانک ها قدرت شان را بسط دادند و شارلمانی رهبر این گروه ، در سال 800 میلادی امپراتور غرب شد. در قرن نهم ، این امپراتوری به تکه های کوچک تجزیه شد و اربابان قدرتمند و جنگاوران سواره شان از دهقانان محافظت کردند و در مقابل ، دهقانان هم رعیت اربابان شدند. به این اربابان و بعضی از مردانی که در خدمت شان بودند شوالیه می گفتند. آنها جنگجویانی بودند که سوار بر اسب می جنگیدند . در قرن یازدهم ، شوالیه های زره پوش که در خدمت اربابان محلی ، کنت ها یا دوک ها بودند ، طبقه ی اجتماعی جدیدی را شکل دادند.
در سال 911، شارل سوم فرانسه برای جلوگیری از یورش وایکینک ها به قلمرو خود بخشی از سرزمینش را به گروهی از آنان بخشید. این موطن جدید ، نورماندی نام داشت و رولو ، رهبر وایکینگ ها ، نخستین دوک نرماندی شد. وایکینگ ها پیاده می جنگیدند اما نورمن ها یعنی همان وایکینگ هایی که حالا ساکن نورماندی شده بودند ، از شوالیه های سواره ی فرانسوی تقلید می کردند. پس از نبرد هیستینگز در سال 1066 دوک ویلیام نورماندی شوالیه ها ، تظام ارباب – رعیتی و قصرش را به انگلستان برد.
شیپور جنگی :
شیپور نه تنها برای نواختن موسیقی و اعلام زمان شام استفاده می شد ، بلکه برای علامت دادن در حین رویارویی در میدان نبرد نیز به کار می رفت . این شیپور را که متعلق به جنوب ایتالیا است در قرن یازدهم و از عاج فیل ساخته بودند. نورمن ها در بیش تر این منطقه مستقر شدند و سیسیل را فتح کردند.
کتاب دانشنامه مصور شوالیه را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

وزن 562 g
ناشر

سایان

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

سخت

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ دوم

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

119.000 تومان

سود شما: 51.000 تومان

38.400 تومان

سود شما: 9.600 تومان

119.000 تومان

سود شما: 51.000 تومان

64.000 تومان

سود شما: 16.000 تومان