دایره المعارف خون آشام اقیانوس رحلی

200.000 تومان

سود شما: 50.000 تومان

کوسه ها و دیگر جانوران اعماق دریا

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب دایره المعارف خون آشام اقیانوس :

از آبگیرهای کوچکی که بین سنگ های ساحل تشکیل می شود تا آب های آزاد و اعماق اقیانوس، آب های زمین آکنده از گونه های مختلف حیات و ساکنان متنوعی هستند. برخی از جانوران آن قدر به ساحل نزدیکند که با امواج جابه جا می شوند؛ برخی دیگر، تمام عمر خود را در میانه ی آب ها سپری می کنند و برخی دیگر به کف دریا می خزند.
این کتاب درباره ی خصوصیات محل زندگی ونوع زندگی و حقایقی درباره ی جانوران دریا می باشد.
جنس جلد این کتاب جلد سخت و کاغذ های کتاب گلاسه ی مرغوب می باشد . این کتاب با پنج سرفصل با عنوان های : آناتومی شگفت انگیز ، جانوران قهرمان ، سرگذشت آبزیان ، حواس ماورایی ،کاوش در اعماق به تالیف رسیده است.
این کتاب تمام مصور دارای تصاویر زیبا و زنده و توضیحات جامع درباره ی پدیده های زمین شناسی می باشد.

بخشی از کتاب دایره المعارف خون آشام اقیانوس :

گربه کوسه :
نقش و نگار راه راه بر بدن این کوسه کوچک ، آن را با زیستگاهش که پوشیده از گیاهان دریایی قهوه ای رنگ است ، هماهنگ می کند. گربه کوسه معمولا با استفاده از این روش می تواند از چشمان شکارچیان دیگر مانند کوسه های بزرگ تر پنهان بماند ، اما اگر خطری او را تهدید کند ، از روش دیگری برای دفاع از خود بهره می برد. گربه کوسه می تواند با بلعیدن آب به درون شکم ، بدن خود را بزرگتر کند. او حتی دم خود را هم با دهانش می گیرد تا بدنش به شکل حرف U دربیاید . در چنین وضعیتی ، چالش سختی پیش روی شکارچی قرار می گیرد تا بتواند گربه کوسه را از شکاف های صخره ها بیرون بکشد.
گربه کوسه ها در میان صخره ها و گیاهان دریایی پنهان می شوند ، جایی که بتوانند برای طعمه های کوچک کمین کنند یا از دید شکارچیان پنهان بمانند. آن ها حتی زمانی که بیرون از آب هستند هم ، می توانند حقه ی متورم شدن خود را انجام دهند ، آن هم با بلعیدن هوا به جای آب…
این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

وزن 1442 g
ناشر

سایان

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

سخت

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ دوم

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

36.000 تومان

سود شما: 9.000 تومان

600.000 تومان

سود شما: 150.000 تومان

38.400 تومان

سود شما: 9.600 تومان

38.400 تومان

سود شما: 9.600 تومان