دختری که رهایش کردی آثار برات

67.800 تومان

سود شما: 45.200 تومان

از پرفروش ترین های نیویورک تایمز

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

کتاب دختری که رهایش کردی نوشته ی جوجو مویز

کتاب دختری که رهایش کردی جز رمان هایی است که نویسنده ی آن با بهره گیری از خاطرات و حوادث دوران جنگ جهانی دوم، خواننده را به حال و هوایی خاص می برد و فضاسازی بسیار زیبایی را صورت می دهد. جوجو مویز در این کتاب به گونه ای زیبا و نوآورانه، داستان خود را در قالب یک رمان تاریخی عالی که مضمونی واقعی و هیجان انگیز دارد روایت می کند. کتاب دختری که رهایش کردی داستانی درباره ی دو زن، با برخی ویژگی های مشابه می باشد که یکی از آنها به نام سوفی در زمان اشغال فرانسه مجبور است تا از خانواده اش در نبود شوهر در مقابل نازی ها محافظت نماید و دیگری به نام لیو که در لندن زندگی می کند می باشد. شوهر لیو قبل از فوت به وی یک تابلو نقاشی هدیه می دهد که نمایی از یک زن است و مربوط به به یک قرن قبل می باشد. نویسنده با هنرمندی خاصی رابطه ی بین این هدیه با سوفی لفیور را در طول داستان به جذاب ترین شکل ترسیم می کند، طوری که خواننده نمی تواند کتاب را لحظه ای زمین بگذارد.

بخشی از کتاب

دست های رنگ پریده اش را بلند کرد و سرش را تکان داد. ماه ها بود که هیچ نامه ای دریافت نکرده بودیم. آلمانی ها تمامی راه های ارتباطی ما را قطع کرده بودند. ناباورانه نامه را از لیلیان گرفتم، سعی کردم خونسردی ام را حفظ کنم، آهسته گفتم: دوست نداری بیای تو؟ قهوه میل داری؟ همین الان درست کردم. لیلیان لبخند ملایمی زد و گفت: نه ازت ممنونم. باید زود برم پیش دخترم. قبل از اینکه بخواهم دهانم برای تشکر باز کنم، دیدم که او با سرعت، با همان کفش های پاشنه بلند، لی لی کنان به طرف خانه اش رفت. هوا به حدی سرد بود که او خودش را جمع کرده بود تا سوز سرما کمتر به بدنش بخورد. پرده ی پشت در را انداختم. در را قفل کردم. به سرعت نشستم و نامه را باز کردم.مدت ها بود که صدایش را نشنیده بودم.صدای زیبایش را به وضوح از میان سطر های نامه اش می شنیدم و…

درباره ی نویسنده

جوجو مویز در سال 1969 در لندن متولد و بزرگ شد. پس از یکسری مشاغل متنوع سریعا به عنوان نویسنده ای تمام وقت شروع به نوشتن کرد. او در کالج سلطنتی هالووی و کالج بارفورد نیوجرسی و دانشگاه لندن تحصیل کرد. در سال 1992 موفق به دریافت بورس تحصیلی شد که توسط روزنامه مستقل تامین مالی شده بود تا دوره روزنامه نگاری را به پایان برساند .
او از سال 2002 زمانی که اولین کتابش باران پناه دهنده را منتشر کرد ، از کار روزنامه نگاری بیرون آمد . او با رمان من پیش از تو به شهرت جهانی رسید. همچنین جوجو مویز دوبار برنده جایزه رمان عاشقانه سال برای کتاب های میوه خارجی و آخرین نامه معشوق شد. او هم اکنون در کنار همسر و سه فرزندش در اسکس انگلستان زندگی می کند.

این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 554 g
ناشر

آثار برات

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

60.800 تومان

سود شما: 15.200 تومان

136.000 تومان

سود شما: 34.000 تومان

48.000 تومان

سود شما: 32.000 تومان

69.700 تومان

سود شما: 12.300 تومان