دختر جوان و همسر خیالیش

26.000 تومان

سود شما: 6.500 تومان

دختر جوان و همسر خیالی‌اش داستانی نوشته جولیا کوئین است که سرگذشت جالب دختری را روایت می‌کند که مجبور می‌شود خود را همسر مردی معرفی کند که تا به حال او را ندیده است.

تعداد
دسته:
اشتراک بگذارید

توضیحات

رمان دختر جوان و همسر خیالیش اثر جولیا کوئین ترجمه ی محمد پور کنی در 280 صفحه توسط انتشارات علمی به چاپ رسیده است.
داستان در دوران جنگ می‌گذرد. سیسلیا هارکورت که به تازگی پدرش را از دست داده از شهری کوچک به نیویورک آمده تا برادرش را پیدا کند که اتفاقی از یک سرباز می‌شنود که دوست برادرش، ادوارد رکسبی را به بیمارستان شهر آورده‌اند. او ادوارد را می‌شناسد و می‌داند صمیمی‌ترین دوست توماس، برادرش است، اما تابه حال او را ندیده است. جالب این جا است که در طول جنگ هر زمان توماس برای خواهرش نامه می‌نوشت، ادوارد هم چند خطی از طف خودش به نامه اضافه می‌کرد و برای او می‌فرستاد. بنابراین سیسلیا تصمیم می‌گیرد به دیدن او در بیمارستان برود. در بیمارستان وقتی سیسلیا می خواهد ادوارد را ببیند نگهبانان اجازه نمی‌دهند و می‌گویند تنها پرسنل ارتش و خانواده‌هایشان حق دیدن سروان رُکسبی را دارند و این مانع باعث می‌شود سیسلیا ناگهان خود را همسر ادوارد معرفی کند و همین موضوع اتفاقات جالبی را برایش رقم می‌زند.
در قسمتی از کتاب میخوانیم:
سیلسیا هارکورت که زنی یتیم است، حال در دوراهی زندگی قرار گرفته است .به همراه عمه خود شهر را ترک کند یا با پسر عموی مکارش ازدواج کند.اما او گزینه ی سوم را برمیگزیند، سوار بر کشتی می شود و به نجات برادرش توماس می رود که در جبهه جنگ زخمی شده است . یک هفته می گذرد اما نشانه ای از او پیدا نمی کند تا اینکه بهترین دوست توماس ، ادوارد کسبی ، افسر خوش قیافه را می بیند.از این افسر که بی هوش است، پرستاری میکند و قول می دهد جان این سرباز را نجات دهد ، حتی اگر لازم باشد بخاطرش دروغی هرچند کوچک بگوید…

این کتاب را همراه با تخفیف ویژه آن از انتشارات آثار برات خریداری کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

وزن 252 g
ناشر

علمی

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

44.000 تومان

سود شما: 11.000 تومان

120.000 تومان

سود شما: 30.000 تومان

76.000 تومان

سود شما: 19.000 تومان

43.200 تومان

سود شما: 10.800 تومان