درآمدی بر معاصر سازی سبک زندگی فاطمی

39.600 تومان

سود شما: 4.400 تومان

درآمدی بر معاصر سازی سبک زندگی فاطمی

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب درآمدی بر معاصر سازی سبک زندگی فاطمی:

در تعالیم روح‌بخش اسلام و مکتب والای قرآن و اهل بیت (ع) از جمله معارف فاطمی، ظرفیت و جامعیتی نهفته است که با کشف، تبیین و کابردی کردن آن‌ها می‌توان در سالم‌سازی فضاهای فرهنگی، رشد و آگاهی مردم و برخورداری از فضایل اخلاقی و کرامت‌های انسانی تحول عظیمی پدید آورد.
معارف فاطمی همانند سایر معارف دینی در طول تاریخ و در کشاکش حوادث روزگار، مورد غفلت و کوتاهی قرار گرفته و به مهجوریت کشیده شده بود ولی با پیروزی انقلاب اسلامی، این معارف درس‌آموز و راه‌گشای بشریت، به بطن زندگی مردم آورده شد و همانند فرهنگ سایر انبیا و اولیا، عالم‌گستر گردید.
فرهنگ برخاسته از این معارف ناب، «فرهنگ فاطمی» است. فرهنگ ظلم‌ستیزی و طاغوت‌زدایی است؛ فرهنگ آزادی و جوانمردی، جهاد و شهادت، حماسه و عرفان، عاطفه و عقل، شعر و شعور، پاسداری و پایداری، انسانیت و شرافت، دینداری و سبک زندگی و در یک کلام فرهنگ اسلام ناب محمدی (ص) و ولایت علوی است که در دل خود آموزه‌ها، درس‌ها، عبرت‌های فراوان و منحصر به فردی دارد.
کتاب «سبک زندگی فاطمی» به معاصر سازی الگوهای قرآن به ویژه حضرت زهرا (س) برای جهانیان پرداخته است.

بخشی از کتاب :

«الگوی شخصیتی حضرت فاطمه زهرا (س) را نمی‌توان در جغرافیای خاصی محدود کرد یا در ظرف زمانی معینی تعریف نمود و او را فقط متعلق به شیعیان و یا حتی مسلمانان دانست. او مانند پدرش، رحمةللعالمین و متعلق به بشریت و پیروان همه ادیان و مکاتب در سراسر جهان است و نباید در مرزها، قومیت‌ها، نژادها و حتی زبان‌ها محصور و محدود شود.»


این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

وزن 350 g
ناشر

سنا

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

44.000 تومان

سود شما: 11.000 تومان

24.000 تومان

سود شما: 6.000 تومان

180.000 تومان

سود شما: 20.000 تومان