دستان شفا بخش

55.000 تومان

سود شما: 55.000 تومان

درباره ی ریشه‌ی روانی بیماری‌های جسمانی

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب دستان شفا بخش :

از این پس دیگر بیمار نخواهیم شد. دیگر به علت بیماری جانمان را از دست نخواهیم داد. همیشه تندرست خواهیم بود و تنها به مرگ طبیعی از دنیا خواهیم رفت.
در این کتاب شگفت‌انگیز و ساختار‌شکن، خوزه سیلوا همه‌‌ی آن‌چه را که از سال 1944 تاکنون طی پژوهش‌های راه‌گشای خود درباره‌ی ریشه‌ی روانی بیماری‌های جسمانی آموخته است برای ما آشکار می‌سازد. شما خوانندگان، در این کتاب با سرگذشت کسانی آشنا خواهید شد که سال‌ها بیمار بوده‌اند اما با بهره‌گیری از نیروی ذهن خویش و به‌کارگیری شیوه‌هایی که در این کتاب آموزش داده شده است، خود را درمان کرده‌اند. هم‌چنین ماجراهای واقعی زندگی کسانی را خواهید خواند که به کمک شیوه‌ی کمک‌های اولیه‌ی متد سیلوا موفق شده‌اند از حوادث و سوانح جان سالم به در برند.
مهم‌تر از آن، شما راه‌های پیش‌گیری از بیماری‌ها و حتی حوادث ناگوار را در زندگی خود خواهید آموخت و در پی آن، زندگی‌تان سرشار از تندرستی، آسایش و شادمانی خواهد شد و خواهید توانست دلبندانتان را نیز در این راه با خود همراه کنید.
از سال 1966 تاکنون، میلیون‌ها تن روش‌های پرورش و کنترل ذهن سیلوا را آموخته‌ و در زندگی خود به‌کار بسته‌اند. آنان بارها و بارها به خوزه سیلوا گفته‌اند:
«از این‌که راه زندگی سعادت‌آمیز را به ما نشان دادی از تو سپاسگزاریم!»
شما می‌توانید با خواندن این کتاب و دنبال کردن آموزش‌های گام به گام آن، زندگی خود را از این رو به آن رو کنید.
متد سیلوا در نگاه نخست چنان ساده می‌نماید که آدمی در کارساز بودنش به شک می‌افتد اما دستاوردهای شگفت‌انگیز و سودمندی‌های بی‌شمار آن حتی بدگمان‌ترین کسان را نیز قانع می‌سازد. با به‌کارگیری شیوه‌های ساده‌ی متد سیلوا و دست‌یابی سریع به نتایج دلخواه، در شگفت خواهید شد که چرا همه‌ این شیوه‌ها را به‌کار نمی‌برند.

بخشی از کتاب دستان شفا بخش اثر خوزه سیلوا:

شاه کلید متد سیلوا آرامش است، آرامشی پویا. ما نه تنها به گونه‌ای پویا به آرام‌سازی می‌پردازیم، بلکه از آن بهره‌برداری هم می‌کنیم. هرگاه که به کمک نیروی ذهن، در حالتی آرام و آسوده قرار می‌گیریم و در این حالت به تصویرسازی ذهنی مثبت می‌پردازیم، در واقع بخش آفریننده‌ی مغز یا همان نیم‌کره‌ی راست را به کار می‌اندازیم که اغلب در تفکرات ما نقشی کمرنگ ایفا می‌کنند. به گفته‌ی ساده‌تر، ما به کمک متد سیلوا بر لایه‌های درونی ذهن و روانمان نفوذ می‌کنیم و با بکارگیری امواج کم فرکانس آلفا، بر آگاهی و توانایی‌مان برای حل مسائل زندگی می‌افزاییم.

                                                                                                                                        ********

فردی خودش را ضعیف و آسیب پذیر در برابر بیماری می داند. از هر میکروب ویروسی می ترسد . تصور می کند که با بیماری می میرد. از نزدیک شدن به پیری می ترسد. فرد دیگری خودش را سالم و قوی نشان می دهد. به جای اینکه تصویر بیماری را در ذهنش داشته باشد ، خودش را همیشه جوان ، فعال و جذاب به تصویر می کشد. فرد دیگری دوست دارد با تصاویر ذهنی اش زندگی کند و به احتمال زیاد این دو از سطح بالایی از سلامتی برخوردار هستند.فردی که خودش را ضعیف و آسیب پذیر می داند ، یا هیپوکندریا ، تمایل دارد خارج از تصاویر ذهنی اش زندگی کند و بر بدنش به گونه ای تاثیر می گذارد که می تواند ناراحتی و بیماری بسیار واقعی ایجاد کند…

کتاب دستان شفا بخش اثر خوزه سیلوا را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 277 g
ناشر

نیک فرجام

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

33.600 تومان

سود شما: 8.400 تومان

31.200 تومان

سود شما: 7.800 تومان

29.250 تومان

سود شما: 9.750 تومان

23.200 تومان

سود شما: 5.800 تومان