دن کیشوت با تخفیف

87.500 تومان

سود شما: 37.500 تومان

دن کیشوت رمانی است که همه ی رمان هایی را که پس از آن خلق شده اند، در دل خود دارد

تعداد
دسته:
اشتراک بگذارید

توضیحات

*رمان-ادبیات داستانی

درباره ی کتاب دن کیشوت :

دریک قریه از ولایت مانش که مانش که من هیچ میل ندارم اسم آن را به خاطر بیاورم ، تقریبا در همین اواخر ، یکی از اصیل زاده ها که پیوسته نیزه و سپر او به دیوار آویخته و یابوی لاغرش در اصطبل بسته شده بود و یک تازی شکاری داشت ، زندگی می کرد. 
غذای او عبارت بود از آبگوشتی که نصف بیشتر آن را گوشت گاو -نه گوسفند-تشکیل می داد و هر شب به حاضری می ساخت و روزهای شنبه غذای لذیذ او نیمرویی بود با پیه خوک سرخ می شد و روز جمعه اش عدس نمی خورد و فقط روز یکشنبه یک جوجه کبوتر به عنوان یک غذای فوق العاده و تجملی بر سر میزش دیده می شد.
معهذا، سه چهارم درآمداو برای تهیه ی این اغذیه به مصرف می رسید ؛ اما یک چهارم دیگر از درآمد این اصیل زاده ، صرف خرید یک کمرچین فاستونی می شد که در روزهای جشن با جوراب های پشمی و کفش تخت نازک می پوشید و سایر روز ها لباس او عبارت بود از پارچه های معمولی که به ندرت تعویض می شد.
رمان دون کیشوت با ارائه ی ساختاری جدید و نثری جذاب و سرزنده به شکلی گسترده به عنوان اولین رمان مدرن جهان شناخته می شود. دون کیشوت آن قدر جذب داستان های عاشقانه ی شوالیه ها شده که تصمیم می گیرد خودش هم به یک جور شوالیه تبدیل شود. او به همراه خدمتکار وفادارش، سانچو پانزا، پا به انواع و اقسام ماجراجویی های جذاب می گذارد. این دو شخصیت تکرارنشدنی با یکدیگر به دور دنیا می چرخند و یکی از جاودانه ترین داستان های تاریخ را رقم می زنند. رمان دون کیشوت برای بیش از چهارصد سال است که تخیل مخاطبین را مسحور جذابیت خود ساخته و تأثیر شگرفی بر نسل های مختلف نویسندگان، از جمله دیکنز، ملویل، فاکنر و بسیاری دیگر داشته است.

درباره ی نویسنده ی کتاب دن کیشوت:

میگل د سروانتس ساودرا، زاده ی 29 سپتامبر 1547 و درگذشته ی 22 آپریل 1616، نویسنده ی اسپانیایی بود که به عنوان بزرگترین نویسنده ی اسپانیایی زبان و یکی از پیشگامان عرصه رمان نویسی در جهان شناخته می شود.اطلاعات اندکی از سال های ابتدایی زندگی سروانتس در دستر است. به نظر می رسد که او در بیشتر دوران کودکی اش به همراه خانواده از شهری به شهر دیگر می رفته و سرانجام در مدرسه ی شاهنشاهی در مادرید ثبت نام کرده است. سروانتس در همین زمان با دختری به نام جوزفینا آشنا می شود و این دو به هم دل می بازند. آن ها …

این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید. 

میگوئل دو سروانتسکتاب دن کیشوت/ رمانی جذاب و خواندنی در عصر شوالیه ها / ترجمه ذبیح الله منصوری/ انتشارات تاو /انتشارات آثار برات 

برای دیدن رمان های جذاب و خواندنی دیگر با این لینک سر بزنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 619 g
ناشر

تاو

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

سخت

تعداد صفحات

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

56.000 تومان

سود شما: 14.000 تومان

80.000 تومان

سود شما: 20.000 تومان

168.000 تومان

سود شما: 42.000 تومان