دوام آوردن در اولین سال بازار یابی شبکه ای

58.200 تومان

سود شما: 38.800 تومان

بر ترس های خود غلبه کنید ، موفقیت را تجربه کنید و به رویا های خود برسید

تعداد
دسته:
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب دوام آوردن در اولین سال بازار یابی شبکه ای اثری جدید از انتشارات آثار برات :

بازار یابی شبکه ای بر مبنای فلسفه ی ساخت تیم است . نتیجه ی تحقیقات نشان می دهد که 95 درصد افرادی که ده سال در مارکتینگ دوام آورده اند ، به ثروتی ورای توقعشان دست یافته اند. اگر اهل کسب و کار در بازار آزاد باشید و به تاسیس شرکت ها و فروشگاه ها ، نحوه کار آن ها و سر انجام شان دقت کرده باشید ، حتما دریافته اید بسیاری از این تجارت های کوچک ، پس از مدتی شکست خورده و برچیده می شوند. فارغ از دلایل این شکست ها و برچیده شدن ها ، درصد بالایی از آن ها در سال های اول اتفاق می افتد و کسانی که بتوانند راه شان را برای تداوم تجارت در چند سال اول پیدا کنند، دیگر بر روی ریل قرار گرفته ، رشدشان سرعت خواهد گرفت و احتمال شکست شان بسیار کمتر خواهد شد.
نتورک هم دقیقا همینطور است. عده ای زیاد از افراد در همان روزها و ماه های اول دلسرد شده و از آن دست می کشند و از آنجایی که در نتورک همانند تجارت سنتی فروشگاه یا دفتر کار ندارند ، این روند تسریع هم خواهد شد . از همین رو اگر کسی با روندی که باید در سال اول کارش در نتورک طی می کند و مشکلاتی که ممکن است در این راه با آن ها رو به رو شود آشنا شود و پیشاپیش روش برخورد با آن را بیاموزد ، درصد موفقیتش بیشتر خواهد شد.

بخشی از کتاب دوام آوردن در اولین سال بازار یابی شبکه ای اثری جدید از انتشارات آثار برات :

کارت را رها کن و یا آن را به عرش برسان
حقیقت این است که موفقیت در صنعت ما از مدیریت گسترده به دست نمی آید. موفقیت از شخصی سر می زند که دارای مهارت های رهبری و داشتن دیدگاه ، شور و شوق است و علاقمند به کارگیری سایر رهبران خط مقدمی است که آن ها نیز به نوبه ی خود از خدمات و تولیدات هم استفاده می کنند و هم با دیگران به اشتراک می گذارند.
سپس صرفا به آن ها یاد می دهند که همین روند را تکرار و تکثیر کنند…

مارک یارنل ، رنه رید یارنل/ کتاب دوام آوردن در اولین سال بازار یابی شبکه ای  / کتابی در زمینه ی روانشناسی موفقیت و ثروت و درآمدزایی/انتشارات آثار برات 
این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
برای مشاهده ی دیگر کتب در زمینه ی تربیتی به این لینک سر بزنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 487 g
ناشر

آثار برات

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

80.000 تومان

سود شما: 20.000 تومان

34.000 تومان

سود شما: 6.000 تومان

19.200 تومان

سود شما: 12.800 تومان

71.200 تومان

سود شما: 17.800 تومان