راز سایه

52.000 تومان

سود شما: 13.000 تومان

قدرت دست گرفتن داستان های زندگی خود، رهایی از داستان های محدود کننده ای که در ذهن خود ایجاد کرده اید

گزینه های موجود

در انبار موجود نمی باشد
اشتراک بگذارید

توضیحات

کتاب راز سایه نوشته ی دبی فورد ترجمه ی میلاد شیروانی در240 صفحه توسط انتشارات نبض دانش به چاپ رسیده است.

درباره ی کتاب :
داستان زندگی‌تان را در آغوش بگیرید به قلم دبی فورد، که در گروه پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار دارد، به شما نشان می‌دهد که چگونه ویران کننده‌ترین افکار می‌توانند نقطه عطفی جهت موفقیت یک فرد و شناخت زندگی ایده‌آل باشد.

دبی فورد (Debbie Ford) در این کتاب به روشی کاملا مجاب کننده راهکارهایی ارائه می‌دهد که رویکردهایتان را به زندگی تغییر می‌دهد. او ابزارها و فرایندهایی در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید از محدودیت‌های داستان زندگی‌تان خلاص شوید.

کتاب راز سایه (The Secret of the Shadow) به شما نشان می‌دهد «داستان زندگی شما» اینگونه آغاز نشده است که حقیقت شما را برای جهان توصیف کند. این داستان فقط بخش کوچکی از شماست که در الگوهای تکراری گذشته محصورتان کرده است و عشق، آرامش، امنیت خاطر و موفقیتی را که می‌توانید کسب کنید، محدود می‌کند.

برای آنکه بتوانید خود کامل و تجلی باشکوه خویش را ببینید باید قدم از این داستان بیرون بگذارید. قدم بیرون گذاشتن از داستان زندگی به شما اجازه می‌دهد تا دیوارهای محکم پیرامون قلب خویش را درهم شکنید و از حصار خود بیرون آیید. برای زندگی کردن در دنیای بیرون از خویش باید زخم‌هایتان را مرهم گذارید و با گذشته خود آشتی کنید؛ باید رنج‌ها و دردهای خود را بشناسید و ضعف‌ها و کاستی‌های خود که بخشی از طبیعت انسانی شما هستند را بپذیرید.

در قسمتی از کتاب راز سایه می خوانیم :
برای رهانیدن خویش از دیوارهای زندان داستان کهنه زندگی‌مان، پیش از هر چیز باید بخواهیم خود را از پیله‌ای که پیرامون خویش تنیده‌ایم، رها کنیم. روزی داستانی شنیدم که دختر جوانی از عاقله‌زنی پرسید: «چطور می‌توان به پروانه تبدیل شد؟» عاقله‌زن با برقی در چشمانش و لبخندی بر لبش پاسخ داد: «باید آن‌قدر میل به پرواز داشته باشی که پیله خود را زمین بگذاری.» زمین گذاشتن پیله خود گاهی ممکن است فرایند دردناک و کندی باشد، اما زمانی که موفق به زمین گذاشتن آن بشویم، روحمان آزاد می‌شود و غرق در لذت رهایی روحی و عاطفی به پرواز درمی‌آییم.

برای رهایی از داستان خویش باید ابتدا آن را دوست بداریم، قدر بدانیم و برای هر نقشی که در زندگی ما داشته قدردان باشیم. ما باید برای تجربه‌ها، هدایا و حکمتی که داستان زندگی برایمان داشته است، سپاسگزار باشیم. فقط و فقط در آن شرایط است که می‌توانیم با داستان زندگی خود آشتی کنیم، از محدودیت‌های آن بگذریم و عمیق‌ترین رؤیاهای خود را تحقق بخشیم…

این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

وزن 221 g
ناشر

نبض دانش

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

43.800 تومان

سود شما: 29.200 تومان

55.300 تومان

سود شما: 23.700 تومان

132.000 تومان

سود شما: 33.000 تومان