رساله نماز و روزه

24.000 تومان

سود شما: 6.000 تومان

رساله‌ نماز و روزه (مطابق فتاوای مرجع عالی‌‌ قدر حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ ای)

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب : 

«رساله‌ نماز و روزه» مشتمل بر آخرین فتاوای مرجع عالی‌‌ قدر حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ ای (مدّظلّه‌ العالی) در سه باب فقهی نماز، روزه و اعتکاف گردآوری شده است.
این رساله عملیه که شامل 1008 مسئله شرعی می‌ باشد، انعکاس دهنده‌ جدیدترین و آخرین فتاوای رهبر معظّم انقلاب اسلامی (مدّظلّه‌ العالی) در سه باب مهمّ فقهی نماز، روزه و اعتکاف می باشد.
یکی از مهم‌ ترین ویژگی ها و تمایزات این اثر، شیوایی و ساده نویسی مسائل آن می باشد به گونه‌ ای که فهم مطالب آن برای عموم مخاطبین امکان پذیر گردیده است. همچنین برای تسهیل در فهم مسائل دشوار، برخی کلمات و عبارات فقهی نیز در پاورقی توضیح داده شده است.
در همین راستا در انتهای کتاب نیز فصل مستقلی جهت توضیح و تبیین برخی اصطلاحات فقهی آورده شده که خواننده را برای فهم بیشتر و راحت‌ تر مسائل شرعی کمک می‌ کند.
همچنین در بیان برخی مسائل شرعی مانند حدّ ترخّص و مسافت شرعی که برای توضیح آنها در بیشتر رساله‌ های عملیّه از اصطلاحات و مقادیر قدیمی همچون فرسخ استفاده می‌ شود، با تحقیقی بدیع و دقیق مقیاس متناظر آن اصطلاحات با متر و کیلومتر مشخّص شده است.
شایان ذکر است که معظّمٌ‌ له این رساله را مورد تأیید و عمل به آن را مُجزی اعلام نموده‌ اند که متن دستخط و مهر و امضای ایشان در پشت جلد کتاب منتشر شده است.

این کتاب را به هماه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

وزن 200 g
ناشر

انقلاب اسلامی

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

180.000 تومان

سود شما: 20.000 تومان

71.200 تومان

سود شما: 17.800 تومان

180.000 تومان

سود شما: 20.000 تومان