رقصاننده ی اسب ها

34.000 تومان

سود شما: 6.000 تومان

وقتی دنیایش نابود شد اسبش نجاتش داد.

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

کتاب رقصاننده ی اسب ها نوشته ی جوجو مویز

رقصاننده اسب ها داستان حرکت موجی از امید و آرزو از اعماق وجود انسان هایی در پایین ترین سطح زندگیه که همچنان برای تجلی شکوه تلاش می کنند و این موج از نسلی به نسل دیگر به ارث میرسه. از انسان به اسب منتقل میشه و اون رو به رقص وادار میکنه و تا وقتی قلبی از عشق می تپه این رقص ادامه داره.


بخشی از کتاب

قطار شماره ی شش _ چهل و هفت به مقصد خیابون لیورپول داشت ایستگاه و ترک میکرد. به نظر مسخره می اومد که صبح به این زودی قطار انقدر شلوغ باشه. ناتاشا مک کالی نشست، علیرغم سرمای صبح گاهی گرمش بود. زیر لب از زنی که باید ژاکتشو از سر راهش برمیداشت عذر خواهی کرد. مرد کت شلواری ای که پشت سرش بود خودش و تو فضای بین مسافر های روبرویی چپوند و سریع روزنامه اش و باز کرد، بدون توجه به اینکه روزنامه اش یه کمی روی رمان زن بغلی افتاده بود. این مسیر هر روزش به محل کار نبود. بعد از یه سمینار رسمی شب رو تو هتل کمبریج گذرونده بود.تعداد رضایت بخشی کارت ویزیت و کلا و حقوقدانان تو جیب ژاکتش بود. اونا از اینکه باهاش هم صحبت شده بودن ابراز خوشحالی کرده بودن و پیشنهاد ملاقات بعدی یا همکاری احتمالی داده بودن ولی اون شب شراب سفید ارزون قیمت که سر کشیده بود حالا داشت معده شو اذیت میکرد و آرزو می کرد که بتونه یه زمان کوتاه پیدا کنه و یه صبحونه ای بخوره. در حالت عادی اهل نوشیدن نبود ولی نمیتونست وقتیکه حواسش به حرف های مردمه و مرتب گیلاس شو پر میکنن مقدار مصرف شو کنترل کنه و…

درباره ی نویسنده

جوجو مویز در سال 1969 در لندن متولد و بزرگ شد. پس از یکسری مشاغل متنوع سریعا به عنوان نویسنده ای تمام وقت شروع به نوشتن کرد. او در کالج سلطنتی هالووی و کالج بارفورد نیوجرسی و دانشگاه لندن تحصیل کرد. در سال 1992 موفق به دریافت بورس تحصیلی شد که توسط روزنامه مستقل تامین مالی شده بود تا دوره روزنامه نگاری را به پایان برساند .
او از سال 2002 زمانی که اولین کتابش باران پناه دهنده را منتشر کرد ، از کار روزنامه نگاری بیرون آمد . او با رمان من پیش از تو به شهرت جهانی رسید. همچنین جوجو مویز دوبار برنده جایزه رمان عاشقانه سال برای کتاب های میوه خارجی و آخرین نامه معشوق شد. او هم اکنون در کنار همسر و سه فرزندش در اسکس انگلستان زندگی می کند.

این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 948 g
ناشر

کرمیت پارس

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

24.000 تومان

سود شما: 16.000 تومان

60.800 تومان

سود شما: 15.200 تومان

48.000 تومان

سود شما: 32.000 تومان